Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 
Dowiedz się więcej

Aktualności

 • Nowa koncepcja urządzeń KNX

  Nowa koncepcja urządzeń KNX

  Automatyka inteligentnych budynków może dać z siebie najwięcej, kiedy jest prosta. Nowe aktory SpaceLogic KNX od Schneider Electric są tego urzeczywistnieniem. Wprowadzają najnowocześniejsze, a jednocześnie intuicyjne funkcje do budynków mieszkalnych oraz małych i średnich obiektów komercyjnych.

 • Zasilanie awaryjne i ciągłość działania

  Zasilanie awaryjne i ciągłość działania

  Ciągłość działania: w jaki sposób elektrycy mogą zachęcać klientów komercyjnych do stosowania zasilania awaryjnego?

 • Zasilanie awaryjne w domu

  Zasilanie awaryjne w domu

  Funkcjonowanie typowego obiektu mieszkalnego - domu jednorodzinnego, mieszkania lub apartamentowca zależy od coraz większej liczby urządzeń, sprzętu i systemów, które mają kluczowe znaczenie dla mieszkańców. Dlatego też są one jednymi z głównych adresatów ochrony rozwiązań zasilania awaryjnego (UPS).

 • Asfora - Elegancja każdego dnia

  Asfora - Elegancja każdego dnia

  Osprzęt elektroinstalacyjny z serii Asfora firmy Schneider Electric charakteryzuje się klasycznym i jednocześnie eleganckim designem, pasującym do większości wnętrz użytkowych. Poza uniwersalnym wyglądem niewątpliwą zaletą tej serii jest łatwość, szybkość i bezpieczeństwo instalacji doceniana przez elektroinstalatorów.

 • PowerTag - bezprzewodowy pomiar do 2000 A

  PowerTag - bezprzewodowy pomiar do 2000 A

  System PowerTag i Smartlink wyznaczają nowy kierunek w zakresie monitorowania instalacji elektrycznych w małych i średnich obiektach. Jest systemem, który nie tylko umożliwia zdalny dostęp do urządzeń zabezpieczających instalacje elektryczne, ale pozwala na stworzenie w pełni zintegrowanego środowiska aparatów i urządzeń komunikujących się ze sobą nawzajem.