Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • 6 Lecie Signify – promocyjny czerwiec

  Urodziny Signify to czas świetnych promocji, a w tym miesiącu promocją objęte są kolejne produkty! W najnowszej ofercie znajdą Państwo oprawy hermetyczne Ledinaire WT060C, WT065C, WT050C oraz źródła światła CorePro LEDspot.

 • JAK DOBRAĆ OSPRZĘT DO MONTAŻU NATYNKOWEGO?

  JAK DOBRAĆ OSPRZĘT DO MONTAŻU NATYNKOWEGO?

  W instalacjach elektrycznych, coraz częściej stajemy przed wymogiem zastosowania osprzętu natynkowego. Ma to miejsce nie tylko w przypadku obiektów przemysłowych czy komercyjnych, ale ostatnio coraz częściej również w budownictwie mieszkaniowym. Obecnie dostępnych jest na rynku wiele rozwiązań, różniących się nie tylko kształtem i kolorem, ale również parametrami technicznymi, materiałem wykonania czy też stopniem ochrony IP. Które z rozwiązań w związku z tym wybrać?

 • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych EVlink Schneider Electric - najlepszy wybór dla elektromobilności.

  Stacje ładowania pojazdów elektrycznych EVlink Schneider Electric - najlepszy wybór dla elektromobilności.

  Samochody elektryczne z każdym dniem stają się coraz bardziej rozpowszechnione na całym świecie. W związku z tym, Schneider Electric wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wśród swojej oferty oferuje również stacje ładowania pojazdów elektrycznych z serii EVlink.

 • PrismaSeT XS Łatwe w instalacji obudowy modułowe

  PrismaSeT XS Łatwe w instalacji obudowy modułowe

  PrismaSeT XS do 125 A to konfigurowalne i wytrzymałe obudowy modułowe do montażu natynkowego i podtynkowego. To proste, wydajne i estetyczne obudowy, które idealnie sprawdzają się w wysokiej klasy instalacjach w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

 • Easy9 EU - nowa oferta obudów do montażu aparatury modułowej

  Easy9 EU - nowa oferta obudów do montażu aparatury modułowej

  Obudowy Easy9 EU wyróżnia nowoczesne wzornictwo, dzięki któremu dobrze komponują się z wnętrzami, w których są instalowane. Wersje podtynkowe i natynkowe z drzwiami pełnymi białymi oraz transparentnymi (dymnymi), pozwalające na zabudowę od 8 do 36 modułów, zapewniają możliwość dobrania odpowiedniej obudowy stosownie do potrzeb.