Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Schneider Electric jeszcze mocniej stawia na ochronę środowiska

  Schneider Electric jeszcze mocniej stawia na ochronę środowiska

  Schneider Electric stawia kolejny krok na drodze do osiągnięcia neutralności ekologicznej zmieniając opakowania z białych na opakowania tekturowe, wykonane z materiałów z recyklingu.

 • Elektroklub z PEŁNĄ MOCĄ

  Elektroklub z PEŁNĄ MOCĄ

  Doładuj baterie i włącz 2022 rok na maksimum mocy! Podejmij wyzwanie i walcz o nagrodę główną, którą jest dwudniowy pobyt w hotelu położonym w Górach Świętokrzyskich połączony z nauką bezpiecznej jazdy na specjalistycznym torze w Kielcach.

 • Świetlówki będą wycofane w całej Unii Europejskiej – nie daj się zaskoczyć nowym przepisom

  Świetlówki będą wycofane w całej Unii Europejskiej – nie daj się zaskoczyć nowym przepisom

  Wszystko co musisz wiedzieć o nowych przepisach Unii Europejskiej (w tym RoHS), na mocy, których zostaną wycofane z użytku najpopularniejsze świetlówki.

 • Czterej Muszkieterowie do Zadań Specjalnych - osprzęt natynkowy Schneider Electric!

  Czterej Muszkieterowie do Zadań Specjalnych - osprzęt natynkowy Schneider Electric!

  Czy wiesz że, konstrukcje obudowy oraz zastosowane do ich produkcji materiały pozwalają uzyskać zwiększoną odporność na uderzenia - wszystkie nasze serie natynkowe doskonale sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie osprzęt może być narażony na uszkodzenie.

 • Szybciej, pewniej, bezpieczniej - NKT wyznacza standardy efektywności

  Szybciej, pewniej, bezpieczniej - NKT wyznacza standardy efektywności

  Tego, że czas to pieniądz, nie trzeba tłumaczyć żadnemu instalatorowi. Przy dużym natłoku pracy każdy zaoszczędzony kwadrans jest cenny, bo w skali tygodnia i miesiąca robią się z tego godziny, które można zagospodarować w zupełnie inny sposób. Marka NKT doskonale rozumie potrzeby specjalistów, a dowodem na to są liczne rozwiązania, dzięki którym praca staje się nie tylko łatwiejsza i bezpieczniejsza, ale również wzrasta jej efektywność.