Szybciej, pewniej, bezpieczniej - NKT wyznacza standardy efektywności

Tego, że czas to pieniądz, nie trzeba tłumaczyć żadnemu instalatorowi. Przy dużym natłoku pracy każdy zaoszczędzony kwadrans jest cenny, bo w skali tygodnia i miesiąca robią się z tego godziny, które można zagospodarować w zupełnie inny sposób. Marka NKT doskonale rozumie potrzeby specjalistów, a dowodem na to są liczne rozwiązania, dzięki którym praca staje się nie tylko łatwiejsza i bezpieczniejsza, ale również wzrasta jej efektywność.

Nowość od Signify – żarówki LED Philips klasy A

Żarówka żarówce nie równa – nawet gdy mowa wyłącznie o żarówkach LED. Wszystkie źródła światła wykonane w tej technologii pochłaniają znacznie mniej energii niż żarówki konwencjonalne, co nie znaczy, że powinniśmy się na tym zatrzymać. Dysponujemy obecnie technologią, dzięki której żarówki LED mogą być o 60% bardziej energooszczędne od większości standardowych żarówek LED dostępnych w sklepach. Właśnie tego rodzaju produkty pojawiły się właśnie w ofercie Signify.

Branża oświetleniowa w obliczu zmian – nowe etykiety energetyczne, transformacja w kierunku LED

Unia Europejska nieustannie poszukuje rozwiązań, które pozwolą krajom członkowskim ograniczyć emisję CO2 i tym samym zmniejszyć wpływ lokalnych gospodarek na zmiany klimatyczne. Najprostszym sposobem na redukcję zużycia energii jest wymiana oświetlenia na LED. Stąd decyzja Komisji Europejskiej o wycofaniu kolejnych nieenergooszczędnych źródeł światła i wprowadzeniu nowych, czytelniejszych etykiet energetycznych. Zmiany wchodzą w życie 1 września 2021 roku.

Thorsman LED – nowa generacja lamp warsztatowych od Schneider Electric

Która lampa Thorsman LED jest dla Ciebie: podręczna latarka, czołówka czy lampa warsztatowa? Wszystkie doskonale oświetlą, pomogą przy pracy oraz sprawdzą się idealnie w wymagających warunkach.

Lampy i oprawy przemysłowe

Wybieramy oprawy przemysłowe. Jaką technologię wybrać? Na jakie parametry zwracać uwagę? Niełatwo jest oświetlić halę przemysłową lub magazyn. Liczy się nie tylko wykorzystana technologia, ale także kształt i rozmieszczenie opraw.