Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

El-Plus Grupa


 • Dorian
  DORIAN DKL Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży elektrotechnicznej od 1992 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze rynku energetyki, rynku budownictwa mieszkaniowego, rynku inwestycyjnego, a także rynku przemysłowego.
 • Elektro-Spark
  Elektro-Spark działa na rynku od 1991 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej nowoczesnych i doświadczonych dostawców branży elektrycznej w Polsce. Działamy głównie w województwach południowych i południowo-wschodnich.
 • Elkond Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych w północnowschodniej Polsce. Firma Elkond powstała w 1991 roku w Białymstoku, a od roku 2016 jest członkiem grupy zakupowej El-Plus.
 • ELMAX
  Firma ELMAX powstała w 1990 roku w Lublinie. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych, a od 2019 roku również systemów fotowoltaicznych.
  ...
 • Firma Karel 2 Sp. z o.o. działa na rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Spółka jest profesjonalnym podmiotem na rynku dystrybucji materiałów elektrotechnicznych. Obecnie posiada 5 oddziałów na terenie Śląska i Małopolski oraz centralę w Bielsku-Białej.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SEA z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 62 istnieje na rynku branży elektrycznej od 1992r. W chwili obecnej jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów materiałów elektroinstalacyjnych przodujących fabryk krajowych.
 • Hurtownia elektrotechniczna / elektryczna, która od 1990r. specjalizuje się w sprzedaży materiałów elektrotechnicznych na terenie całego kraju, oferująca produkty zarówno w sklepie stacjonarnym: w Bielsku-Białej, Krakowie, Kętach, jak również w sklepie internetowym z dostawą na terenie całej Polski.
 • Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów elektrotechnicznych oraz oświetleniowych najwyższej jakości. Współpracujemy z czołowymi producentami, co pozwala nam oferować doskonałe produkty w konkurencyjnych cenach.