Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

Spółka DORIAN DKL  jest firmą działającą w branży elektrotechnicznej od ponad 30 lat. W obecnej formie organizacyjnej istnieje od 1992 roku i od tego czasu sukcesywnie rozszerza skalę i rodzaj oferowanego asortymentu oraz usług, dopasowując się do potrzeb Klientów. Od początku działalności Spółka, jako samodzielne prywatne przedsiębiorstwo, dokonała niezwykle istotnych przeobrażeń organizacyjnych i technicznych pozwalających wzmocnić konkurencyjność na rynku krajowym.

 

W 2000 roku firma DORIAN DKL stała się współtwórcą i udziałowcem Unii Hurtowni Elektrycznych El-Plus Sp. z o.o. Dynamiczny rozwój firm z terenu całej Polski wchodzących w skład Spółki EL-PLUS sprawił, iż EL-Plus stał się jednym z liderów w elektrodystrybucji. Przynależność do Grupy pozwala firmie DORIAN DKL na utrzymanie najwyższego poziomu usług i oferowanie bardzo korzystnych warunków handlowych, a także ciekawych promocji.

 

Do rozbudowanej sieci handlowej hurtowni DORIAN DKL należy siedziba z magazynem centralnym w Michałowie-Reginowie k/Legionowa oraz 7 oddziałów zlokalizowanych na Mazowszu: w Warszawie, Kaniach k/Pruszkowa, Łomiankach, Płocku, Ostrołęce, Ciechanowie, Mławie, a także 4 filie: w Wołominie, Pułtusku, Warszawie oraz Ząbkach. Współpraca z filiami odbywa się na podstawie umów o współpracy.

Łączna powierzchnia wszystkich placówek DORIAN DKL przekracza 2 ha z czego ponad 1300mstanowi powierzchnia ekspozycyjno-biurowa, ponad  3400m2 powierzchnia magazynowa oraz prawie 7300 m2 place składowe.

Punkty handlowe DORIAN DKL specjalizują się głównie w sprzedaży hurtowej i detalicznej szerokiej gamy artykułów elektrycznych najbardziej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Dbałość Spółki w tym zakresie potwierdzają liczne rekomendacje oraz certyfikaty. W stałej ofercie handlowej DORIAN DKL posiada ok. 30 tys. pozycji asortymentowych. Zaliczają się do nich między innymi: kable i przewody elektryczne, bednarka i drut ocynkowany,  odgromniki i ochronniki, słupy energetyczne i oświetleniowe, źródła światła,  oprawy oświetleniowe, izolatory sn i nn, osprzęt do linii napowietrznych i kablowych sn i nn, osprzęt jednofazowy i trójfazowy, rury osłonowe i przepustowe, stacje transformatorowe, aparatura modułowa, rozdzielnie. W celu zapewnienia jakości usług na najwyższym poziomie, oprócz towarów będących w ciągłej sprzedaży, Dział Zaopatrzenia DORIAN DKL sprowadza produkty specjalistyczne i trudno dostępne na indywidualne zamówienie Klientów.

Dbając o zadowolenie i wygodę Klientów firma DORIAN DKL zapewnia transport z każdego punktu handlowego samochodami dostawczymi, ciężarowymi oraz sprzętem specjalistycznym. 

W czasie swojego istnienia DORIAN DKL rozwinęła również swoją działalność w zakresie kompleksowych usług, takich jak:

 • AUDYTY OŚWIETLENIOWE
 • FOTOWOLTAIKA
 • PROJEKTY OŚWIETLENIOWE
 • KONFIGURACJA AUTOMATYKI
 • PREFABRYKACJA ROZDZIELNI I ZŁĄCZY KABLOWYCH
 • POMIARY ELEKTRYCZNE
 • USŁUGI SPECJALISTYCZNE

Spółka DORIAN DKL posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze rynku energetyki, rynku budownictwa mieszkaniowego, rynku inwestycyjnego, a także rynku przemysłowego. Współpracuje z szerokim spektrum Klientów, wśród których znajdują się zarówno duże sklepy, hurtownie, elektrownie, elektrociepłownie, instalatorzy jak i klienci detaliczni.  Współpraca z największymi partnerami umożliwiła Spółce realizację takich inwestycji jak: przeprawa mostowa w Zegrzu, obwodnica Serocka, obwodnica Ostrołęki, węzeł komunikacyjny Konotopa Okęcie, supermarkety na terenie całej Polski np. Kaufland, Lidl, Real, Biedronka, Netto, modernizacja zasilania MPWiK Warszawa, modernizacja linii produkcyjnej w fabryce ROCKWOOL, osiedla mieszkaniowe, biurowce, apartamentowce, ambasady, obiekty sportowe np. boiska ORLIKI, obiekty sakralne, linie energetyczne, linie oświetleniowe, linie kolejowe, zaopatrzenie firm wykonujących usługi dla potrzeb NETII, TP oraz Zakładów Energetycznych, i wiele innych.

Wszystkie podejmowane przez DORIAN DKL działania mają na celu zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. W jej osiągnięciu pomagają Spółce przede wszystkim:

 • profesjonalizm i doświadczenie kadry pracowniczej
 • szeroka gama i wysoka jakość produktów 
 • atrakcyjne ceny
 • sprawna obsługa i dobra komunikacja
 • doradztwo techniczne
 • krótkie terminy dostaw 
 • rozbudowana sieć punktów dystrybucyjnych
 • platforma zakupowa B2B
 • monitoring zamówień

 

Zgodnie z naszym hasłem firmowym DBAMY, ŻEBY BYŁO ELEKTRYCZNIE!  

Zapraszamy do współpracy z Hurtowniami DORIAN DKL

www.dorian.com.pl


Siedziba i Oddziały DORIAN DKL