Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

Schneider Electric jest międzynarodowym liderem w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji. Produkujemy i wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój. Łączymy najlepsze na świecie technologie energetyczne, rozwiązania automatyki w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi w ramach zintegrowanych rozwiązań dla domów, budynków, centrów danych, infrastruktury i przemysłu.

We współpracy z partnerami oferujemy projekty oparte na szerokiej gamie rozwiązań, m.in. automatykę budynkową, w tym KNX i BMS, systemy zarządzania budynkiem, rozdział energii, automatykę przemysłową, osprzęt elektroinstalacyjny i zarządzanie energią. Proponujemy rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego, centrów kongresowych, kulturalnych i sportowych, obiektów edukacyjnych i służby zdrowia, centrów przetwarzania danych, przemysłu i energetyki, stoczni i statków, transportu oraz infrastruktury wodno-ściekowej.

Nasze rozwiązania zostały wdrożone m.in. na Stadionie Narodowym, w hotelu Marriott w Warszawie, Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

U podstaw naszych działań stoi wiara, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili, czego przejawem jest hasło Life Is On. Zrównoważony rozwój oraz dbanie o środowisko naturalne są jednymi z najważniejszych priorytetów firmy.

W 2019 roku zajęliśmy 11. miejsce w rankingu World Supply Chain Top 25 publikowanym przez Gartner oraz otrzymaliśmy nagrodę Industrial Manufacturing Supply Chainnovator. Wykorzystujemy nieskończone możliwości, jakie zapewnia otwarta, globalna, innowacyjna społeczność z pasją podzielająca nasze wartości, takie jak Ambitne cele, Integracja i Zaangażowanie.

Będąc liderem na rynku cyfrowej transformacji, stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie EcoStruxure – kompleksową, otwartą, interoperacyjną architekturę i platformę typu plug-and-play pozwalającą zarządzać rozwiązaniami obsługującymi Internet Rzeczy w domach, budynkach, centrach danych, infrastrukturach i przemysłach. EcoStruxure zapewnia innowacyjność na każdym poziomie, od komunikujących się produktów, poprzez automatykę i sterowanie, po aplikacje, analitykę i usługi zaprojektowane pod potrzeby konkretnego klienta. Dokonaliśmy już 480 000 instalacji rozwiązań z zakresu EcoStruxure.

Zatrudniamy ponad 2000 osób w 5 biurach regionalnych i 4 centrach usług wspólnych w Warszawie, które obsługują kilkadziesiąt krajów. Posiadamy 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Bukowie, Mikołowie, Szczecinku, Świebodzicach i Tychach. Dostarczamy włączniki i rozłączniki niskiego napięcia, osprzęt elektroinstalacyjny, transformatory, urządzenia automatyki zabezpieczeniowej, a także urządzenia automatyki przemysłowej.