Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 
Dowiedz się więcej

Firma NKT jest międzynarodowym, wiodącym dostawcą produktów dla sektora
elektroenergetycznego. Projektuje, produkuje i wprowadza na rynek wysokiej jakości przewody, kable, akcesoria oraz rozwiązania przeznaczone dla infrastruktury elektroenergetycznej oraz budownictwa.
Dostarcza klientom zaawansowane technologicznie i zrównoważone produkty, usługi oraz rozwiązania.

Zakłady produkcyjne NKT należą do najnowocześniejszych, elastycznych i ekonomicznych na świecie, a dzięki ogromnym inwestycjom możemy je utrzymać na bardzo wysokim poziomie pod względem technologicznym. Środowisko naturalne jest jednym z kluczowych obszarów, zaś produkcja zero-emisyjna i zagospodarowywanie odpadów należą do priorytetów firmy.
Naszym głównym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów i rozwiązań dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Wizja firmy jest prosta i ambitna. Poprzez nacisk na doskonałość we wszystkim, co produkujemy i co robimy, do 2020 roku będziemy najlepszą firmą produkującą kable elektroenergetyczne w oczach naszych klientów i pracowników.
Poprzez bycie najlepszym mamy na myśli firmę, z którą klienci chcą współpracować. Chcemy, aby klienci wybierali nas, ponieważ mamy doskonałą wiedzę oraz produkty i rozwiązania na światowym poziomie.

Zależy nam również, aby być doskonałym miejscem pracy, gdzie najlepsi pracownicy w branży chcą budować swoje kariery oraz odkrywać nowe, doskonałe pomysły wspólnie z wysoko wykwalifikowanymi kolegami, koleżankami w całej organizacji, jako jedna firma.

Obroty firmy NKT sięgają około 1,2 miliarda EUR, zaś liczba jej pracowników około 3.200 osób. Firma należy do NKT Holding A/S (www.nkt.dk), spółki notowanej na Duńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

NKT S.A. w Polsce posiada zakład produkcyjny zlokalizowany w Warszowicach w województwie śląskim. Firma zajmuje się produkcją przewodów instalacyjnych
oraz kabli energetycznych do 1 kV oraz sprzedażą szerokiego asortymentu całej grupy NKT, w szczególności kabli średniego i wysokiego napięcia. NKT na terenie Polski zatrudnia około 250 pracowników.

Firma jest liderem w produkcji przewodów instalacyjnych, stworzyła swoją własną markę dla przewodów instalacyjnych NKT instal. Przewody te z uwagi na swoje bardzo dobre właściwości instalacyjne są bardzo cenione przez klientów i zdobyły już ugruntowaną pozycję na rynku polskim co znalazło odzwierciedlenie w zdobytych licznych nagrodach.

W roku 2012 NKT jako pierwsze w Polsce wprowadziło kolorystyczną identyfikację przewodów instalacyjnych NKT instal PLUS YDYp 450/750kV.