Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark działa na rynku już od 1991 roku. Jesteśmy dziś jednym z najbardziej nowoczesnych i doświadczonych zarazem dostawców produktów dla branży elektrycznej w Polsce. Dziś nasze oddziały znaleźć można głównie w województwach południowych i południowo-wschodnich, jednak stale rozwijamy sieć dystrybucji. Również w odpowiedzi na Państwa potrzeby uruchomiliśmy sklep internetowy. Wszystko po to, by jeszcze pełniej odpowiadać na potrzeby wszystkich Klientów.

Nasza firma rośnie wraz ze zwiększającą się liczbą zadowolonych klientów. Elektro-Spark to między innymi:

  • ponad 25 lat doświadczenia,
  • około 6000 klientów biznesowych obsługiwanych każdego roku,
  • więcej, niż 230 000 tysięcy produktów w ofercie,
  • 100 000 000 zł obrotu w 2013 roku!

Elektro-Spark Sp. z o. o. jest akcjonariuszem U. H. E. EL-PLUS Sp. z o. o., a nasi pracownicy są zaangażowani w projekty handlowe, doradcze, a także oświetleniowe i budowlane, a także produkcję wysokiej jakości towarów elektrotechnicznych. Czujemy się odpowiedzialni za sukces naszych klientów, dlatego nasze usługi świadczymy z największą starannością oraz dbałością o środowisko naturalne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą:

  • Ofertą, w której najdziesz między innymi świetlówki, słupy energetyczne, lampy, przewody, aparaturę rozdzielczą, gniazdka elektryczne, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe i wiele innych produktów.
  • Polityką środowiskową - zaufaj profesjonalistom.

Wartości i doświadczenie przede wszystkim.

Polski kapitał, poszanowanie wartości, przyjacielskie relacje oraz wykwalifikowana kadra pracownicza sprawiają, że dziś możemy szczycić się ogromem stałych i zadowolonych Klientów oraz nie gasnącą chęcią pozyskiwania nowych.

Firma Elektro-Spark została założona w 1991 roku przez dwojga przyjaciół, którzy do dziś wspólnie dbają o jej wizerunek. Dzięki temu jesteśmy jednym z najbardziej nowoczesnych i doświadczonych zarazem dostawców produktów dla branży elektrycznej w Polsce. Nasze oddziały znaleźć można głównie w województwach południowych i południowo-wschodnich, jednak stale rozwijamy sieć dystrybucji. Również w odpowiedzi na Państwa potrzeby uruchomiliśmy sklep internetowy. Wszystko po to, by jeszcze pełniej odpowiadać na potrzeby wszystkich Klientów. Czujemy się odpowiedzialni za sukces naszych klientów, dlatego nasze usługi świadczymy z największą starannością oraz dbałością o środowisko naturalne.

Jakość obsługi zawsze na pierwszym planie.

15 oddziałów stacjonarnych oraz sklep internetowy sprawiają, że jesteśmy coraz bardziej dostępni dla Klientów. Ta połączona ze sobą sieć sprawia, że nasze zamówienia obsługiwane są bardzo sprawnie. W Lublinie posiadamy magazyn centralny o powierzchni prawie 5 tys. m2. a w swojej ofercie ponad 200 000 produktów. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, tak, aby przesyłki doręczane były jak najszybciej to możliwe we wskazane miejsca.

Należymy do grupy kapitałowej El-Plus.

Dzięki tej przynależności i możliwości jej współtworzenia możemy negocjować warunki dla naszych Klientów. El-Plus to również doświadczona i wykwalifikowana kadra, która pomaga nam w osiąganiu celów.

Sklep internetowy.

W 2017 roku uruchomiliśmy sklep internetowy aby dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów. Szeroka gama asortymentowa, promocje oraz możliwość zamawiania w dowolnym momencie sprawia, że proces otrzymania zamówionego towaru skracamy do minimum.

Oddziały stacjonarne.

Lublin, Biała Podlaska, Siedlce, Wrocław, Kraków, Świebodzice, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Szówsko k. Jarosławia, Rzeszów, Przemyśl, Łódź, Bydgoszcz, Szczecin oraz Gdańsk – w tych miastach nasi przedstawiciele są gotowi do pomocy. Zapraszamy do kontaktu.