Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 

KARO ELEKTRO PLUS SP. Z O.O.

 

 

Wyróżnia nas: PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ i WIEDZA

 

Firma KARO ELEKTRO PLUS z siedzibą w Bielsku-Białej to hurtownia materiałów elektrotechnicznych oferująca produkty zarówno w sklepie stacjonarnym:

- w Bielsku-Białej,
- w Krakowie,
- w Kętach

jak również w sklepie internetowym z dostawą na terenie całej Polski.

Ponad 34 lata na rynku branży elektrycznej / elektrotechnicznej.

 

  • Naszą misją jest prowadzenie działalności gospodarczej opartej na silnych podstawach ekonomicznych oraz technicznych. Budując właściwe relacje z partnerami biznesowymi działamy zgodnie z najwyższymi standardami . Fachowo i rzetelnie, mając na względzie profesjonalizm, odpowiednią jakość naszych usług oraz bezpieczeństwo pracy na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
  • Wykorzystujemy innowacje – dbamy szczególnie o to, aby każdy realizowany projekt był wykonany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i w oczekiwanym terminie przy wykorzystaniu dostępnych innowacji z obszaru technologii, materiałów oraz metod pracy. Stawiamy na rozwój firmy i pracowników, dzięki temu z powodzeniem realizujemy innowacyjne projekty naszych inwestorów.
  • Doświadczona i profesjonalna kadra – nasza kadra doceniana jest nie tylko przez Zarząd i kierownictwo spółek, także Inwestorzy zlecający nam realizację projektów, doceniają profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie naszych pracowników.

 

 

KARO ELEKTRO PLUS SP. Z O.O.

Jesteśmy hurtownią elektrotechniczną / elektryczną, która od 1990r. specjalizuje się w sprzedaży materiałów elektrotechnicznych na terenie całego kraju. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w tej branży w kraju.

W 2002 ROKU FIRMA WSTĄPIŁA DO SIECI POLSKICH HURTOWNI ELEKTRYCZNYCH EL-PLUS.

Posiadamy samodzielne oddziały, przedstawicieli handlowych dzięki czemu nasza obecność na rynku jest widoczna. Z naszych usług korzystają firmy budowlane, montażowe, elektryczne a także odbiorcy prywatni.

Obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i detalicznych.

Korzystamy z usług firm kurierskich jak również dysponujemy własnym transportem dostarczając towar pod wskazany adres.

WYKORZYSTUJEMY INNOWACJE

Dbamy szczególnie o to, aby każdy realizowany projekt był wykonany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i w oczekiwanym terminie przy wykorzystaniu dostępnych innowacji z obszaru technologii, materiałów oraz metod pracy.

Stawiamy na rozwój firmy i pracowników, dzięki temu z powodzeniem realizujemy innowacyjne projekty naszych inwestorów.

DOŚWIADCZONA I PROFESJONALNA KADRA

Nasza kadra doceniana jest nie tylko przez Zarząd i kierownictwo spółek ale także przez inwestorów zlecających nam realizację projektów. Doceniają oni profesjonalizm, zaangażowanie oraz doświadczenie naszych pracowników.

 

 

Quick Shop to sklep samoobsługowy w Karo Elektro Plus. 

Polecamy go osobą które nie lubią stać w kolejkach i marnować czasu.

Nasza wyszkolona kadra pomoże Państwu w doborze materiałów elektrycznych.

Naszym celem jest to żeby klient był najważniejszy. Kupił tanio i był obsłużony szybko. Mamy w ofercie Topowych producentów krajowych jak i zagranicznych.

Całość materiałów jest zmieniana i aktualizowana celem przedstawienia Państwu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań w domu i przemyśle.

SZYBKO – ŁATWO – TANIO

 

Prefabrykacja to składanie rozdzielni elektrycznych w Karo Elektro Plus. 

 

Prefabrykowany przez nas asortyment to:

– złącza kablowe,
– szafy bezpośredniego i półpośredniego pomiaru energii,
– szafy stacyjne NN,
– szafy budowlane,
– szafy niskiego napięcia do 3200A.

Nasze wyroby cieszą się bardzo wysoką jakością wykonania, oraz elastycznością na nowości branżowe.

Wszystkie rozwiązania zastosowane przy prefabrykacji rozdzielni elektrycznych są zgodne z polskimi oraz europejskimi normami i dyrektywami.

Specjalizujemy się w prefabrykacji rozdzielni NN dla wszystkich podmiotów gospodarczych.

Obudowy i aparaty stosowane do prefabrykacji rozdzielni są producentów krajowych jak i zagranicznych. Na wyroby wystawiamy świadectwa zgodności oraz protokoły badań.

Przyjmujemy zlecenia jednostkowe i kompleksowe wg. dokumentacji.

Szkolenia to ważna część naszej firmy.

Wierzymy że poprzez ciągły rozwój i wiedzę możemy lepiej świadczyć dla Państwa usługi handlowe i elektroinstalacyjne.

W ciągu roku szkolimy naszych pracowników i klientów.

Szkolenia odbywają się cyklicznie w ciągu roku.

Prelekcję prowadzą osoby doświadczone i mające szeroka wiedzę w wybranym zagadnieniu bądź temacie. Liczba szkoleń spotkała się z uznaniem i pomogła nam lepiej zrozumieć zmieniający się świat.

Tematyka szkoleń to Nowości Producentów z zakresu materiałów i rozwiązań.

Wybrane zagadnienia takie jak Fotowoltaika , Pompy Ciepła , Szkolenia podnoszące umiejętności w zakresie sprzedaży i rozwoju osobistego.