Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • W jaki sposób światło poprawia nastrój

  W jaki sposób światło poprawia nastrój

  W okresie jesienno-zimowym, prawie wszyscy doświadczamy wahania nastrojów. Wyniki licznych badań naukowych pokazują, że okres jesiennej chandry jest związany ze znacznie zmniejszoną ilością światła dziennego. Badania wskazują również, że rośnie liczba ludzi podatnych na sezonowe ograniczenia światła dziennego.

 • Nowa Era Budownictwa

  Nowa Era Budownictwa

  Stało się już szeroko przyjętym standardem, że budynki w naszym najbliższym otoczeniu nie tylko powinny wyróżniać się ciekawą architekturą, ale przede wszystkim być komfortowe i łatwe w obsłudze.

 • iiD typu Si – wyłącznik różnicowoprądowy do zadań specjalnych

  iiD typu Si – wyłącznik różnicowoprądowy do zadań specjalnych

  Wyłączniki różnicowoprądowe są urządzeniami, których zadaniem jest poprawne reagowanie na powstanie w obwodzie prądów upływu o wartości nawet 10 mA.

 • Ściemniacze LED - Nowa definicja ściemniania

  Ściemniacze LED - Nowa definicja ściemniania

  Obecnie oświetlenie LED jest technologią o najszybszym wzroście różnorodności produktów, innowacyjności oraz popytu. Ekologiczne i oszczędne – LEDy są w pełni zgodne z naszymi wartościami oraz regułami dotyczącymi odpowiedzialności energetycznej.

 • Multifix Air Efektywność energetyczna od najniższego poziomu

  Multifix Air Efektywność energetyczna od najniższego poziomu

  Najnowocześniejsza seria puszek instalacyjnych dostępna na rynku: Multifix Air, gwarantuje łatwe osadzenie puszki w ścianie, większą przestrzeń roboczą na przewody oraz osprzęt instalacyjny.