Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • O czym warto pamiętać przy doborze osprzętu elektroinstalacyjnego?

  O czym warto pamiętać przy doborze osprzętu elektroinstalacyjnego?

  Oferta osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric jest niezwykle szeroka - chcąc wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i potrzebom klientów, proponujemy serie atrakcyjne zarówno dla specjalistów, jak i klientów indywidualnych.

 • Nowość od Signify – żarówki LED Philips klasy A

  Nowość od Signify – żarówki LED Philips klasy A

  Żarówka żarówce nie równa – nawet gdy mowa wyłącznie o żarówkach LED. Wszystkie źródła światła wykonane w tej technologii pochłaniają znacznie mniej energii niż żarówki konwencjonalne, co nie znaczy, że powinniśmy się na tym zatrzymać. Dysponujemy obecnie technologią, dzięki której żarówki LED mogą być o 60% bardziej energooszczędne od większości standardowych żarówek LED dostępnych w sklepach. Właśnie tego rodzaju produkty pojawiły się właśnie w ofercie Signify.

 • Jak projektować instalację elektryczną w łazience?

  Jak projektować instalację elektryczną w łazience?

  Łazienka to dla mieszkańców domu przestrzeń relaksu w pianie i strumieniach gorącej wody, jednak projektanci instalacji elektrycznych wiedzą, że obecność gniazd zasilających i urządzeń w takim mokrym środowisku może stanowić potencjalne zagrożenie.

 • EVlink stacje ładowania samochodów elektrycznych

  EVlink stacje ładowania samochodów elektrycznych

  Szacuje się, że do 2050 roku aż 7 na 10 sprzedawanych w Polsce aut będzie miało napęd elektryczny. Rozwiązanie to wyróżnia się wieloma zaletami - od komfortu i bezpieczeństwa użytkowania aż po pozytywny wpływ na środowisko.

 • Chcesz mieć niezawodną i bezpieczną instalację elektryczną bez rujnowania swojego budżetu? EasyPact CVS to jakość na którą Cię stać!

  Chcesz mieć niezawodną i bezpieczną instalację elektryczną bez rujnowania swojego budżetu? EasyPact CVS to jakość na którą Cię stać!

  Wyłączniki kompaktowe (nazywane również wyłącznikami mocy) służą przeważnie do ochrony instalacji, silników i generatorów przed skutkami przeciążeń jak i zwarć w zakresie prądów znamionowych od kilkunastu aż do 3200A.