Aktualności

 • Obudowy Schneider Electric do aparatury modułowej

  Obudowy Schneider Electric do aparatury modułowej

  Schneider Electric oferuje kompletny zestaw obudów i szafek do zabudowy aparatury modułowej, które mogą być dobrane z uwzględnieniem specyfiki takich obiektów jak: zakłady przemysłowe, obiekty komercyjne i użyteczności publicznej, bloki mieszkalne oraz domy i mieszkania.

 • NSXm – najmniejszy w rodzinie!

  NSXm – najmniejszy w rodzinie!

  W ostatnim czasie rodzina produktów typu Compact NSX powiększyła się o nowe wyłączniki. Produkowane w Polsce wyłączniki poszerzają ofertę zabezpieczeń kompaktowych o nowe zakresy gabarytowe oraz prądowe.

 • Konfigurowanie systemów KNX proste jak nigdy dotąd!

  Konfigurowanie systemów KNX proste jak nigdy dotąd!

  System automatyki budynkowej KNX od niemal 30 lat jest nieustannie rozwijany, pojawiają się nowe urządzenia i kolejne wersje inżynierskiego narzędzia ETS. Schneider Electric wychodzi naprzeciw oczekiwaniom elektryków mających ambicje samodzielnego uruchamiania systemów KNX i proponuje zupełnie odmienne podejście do ich konfigurowania - nowe, graficzne oprogramowanie eConfigure KNX Lite.

 • Wybierz zasilacz UPS odpowiedni dla Ciebie i rozwiąż problemy z podtrzymaniem zasilania

  Wybierz zasilacz UPS odpowiedni dla Ciebie i rozwiąż problemy z podtrzymaniem zasilania

  Zasilacz UPS w czasie przerwy w zasilaniu natychmiast zacznie dostarczać czyste zasilanie bateryjne do podłączonych urządzeń, a jednocześnie będzie chronił je przed przepięciami.

 • Nowość! Trzy w jednym – zintegrowany bęben kablowy QADDY®

  Nowość! Trzy w jednym – zintegrowany bęben kablowy QADDY®

  Nowość! Trzy w jednym – zintegrowany bęben kablowy QADDY® NKT S.A. wprowadza do sprzedaży nowatorskie opakowanie na polskim rynku – zintegrowany bęben kablowy pod nazwą – QADDY®