Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Aktualności

 • Aparatura ochronna do instalacji fotowoltaicznych a bezpieczeństwo przeciwpożarowe - zmiany w Prawie Budowlanym

  Aparatura ochronna do instalacji fotowoltaicznych a bezpieczeństwo przeciwpożarowe - zmiany w Prawie Budowlanym

  Odpowiednia aparatura ochronna, w połączeniu z poprawnym montażem instalacji fotowoltaicznej pozwala na znaczne zmniejszenie ryzyka pożaru.

 • Poznaj serię osprzętu natynkowego Schneider Electric

  Poznaj serię osprzętu natynkowego Schneider Electric

  Mureva Styl to osprzęt o bardzo wysokim stopniu ochrony przed wodą i pyłem – posiada stopień ochrony IP 55. Mureva Styl jest serią produkowaną w Polsce, która charakteryzuje się ciekawym designem i wysoką jakością wykonania.

 • Obudowy Schneider Electric do aparatury modułowej

  Obudowy Schneider Electric do aparatury modułowej

  Schneider Electric oferuje kompletny zestaw obudów i szafek do zabudowy aparatury modułowej, które mogą być dobrane z uwzględnieniem specyfiki takich obiektów jak: zakłady przemysłowe, obiekty komercyjne i użyteczności publicznej, bloki mieszkalne oraz domy i mieszkania.

 • NSXm – najmniejszy w rodzinie!

  NSXm – najmniejszy w rodzinie!

  W ostatnim czasie rodzina produktów typu Compact NSX powiększyła się o nowe wyłączniki. Produkowane w Polsce wyłączniki poszerzają ofertę zabezpieczeń kompaktowych o nowe zakresy gabarytowe oraz prądowe.

 • Konfigurowanie systemów KNX proste jak nigdy dotąd!

  Konfigurowanie systemów KNX proste jak nigdy dotąd!

  System automatyki budynkowej KNX od niemal 30 lat jest nieustannie rozwijany, pojawiają się nowe urządzenia i kolejne wersje inżynierskiego narzędzia ETS. Schneider Electric wychodzi naprzeciw oczekiwaniom elektryków mających ambicje samodzielnego uruchamiania systemów KNX i proponuje zupełnie odmienne podejście do ich konfigurowania - nowe, graficzne oprogramowanie eConfigure KNX Lite.