NKT wspiera młodych elektryków podczas EuroSkills

Firma NKT została oficjalnym dostawcą przewodów instalacyjnych podczas EuroSkills – największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem zawodowym, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 5-9 września.

• Dyrektywa RoHS – kolejny etap wycofania oświetlenia konwencjonalnego

Kolejny etap wycofania ze sprzedaży oświetlenia konwencjonalnego związanego z dyrektywą RoHS. Ogranicza ona wykorzystywanie potencjalnie szkodliwych dla środowiska substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, w tym rtęci stosowanej w produktach oświetleniowych.

• Elektryfikacja + Cyfryzacja = Zrównoważony Rozwój

Już we wrześniu, zapraszamy Państwa, na nasze stoisko, 36 edycji targów Energetab 2023, gdzie oprócz nowości produktowych, chcemy pokazać Państwu, jak Schneider Electric wypełnia swoje zobowiązania w zakresie Zrównoważonego Rozwoju.

Nowe produkty Schneider Electric w programie Elektroklub!

Niezmiernie milo jest nam ogłosić, że Program partnerski Elektroklub rośnie w siłę! Nie tylko powiększa się liczba aktywnych uczestników, ale także rośnie ilość produktów nagradzanych punktami elektroklubowymi.

Tesys Deca od Schneider Electric – jakość, której możesz zaufać

Styczniki mocy TeSys Deca zostały zaprojektowane od podstaw, tak by spełniać również wymagania zastosowań w instalacjach domowych, systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. TeSys Deca to nowoczesny wygląd aparatów o charakterystycznym antracytowym kolorze. Ich kompaktowa budowa oraz wbudowane w standardzie styki pomocnicze pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w instalacjach, zwłaszcza tych na wysokie prądy.