Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 
Dowiedz się więcej

Aktualności

 • Zasilanie awaryjne w domu

  Zasilanie awaryjne w domu

  Funkcjonowanie typowego obiektu mieszkalnego - domu jednorodzinnego, mieszkania lub apartamentowca zależy od coraz większej liczby urządzeń, sprzętu i systemów, które mają kluczowe znaczenie dla mieszkańców. Dlatego też są one jednymi z głównych adresatów ochrony rozwiązań zasilania awaryjnego (UPS).

 • PowerTag - bezprzewodowy pomiar do 2000 A

  PowerTag - bezprzewodowy pomiar do 2000 A

  System PowerTag i Smartlink wyznaczają nowy kierunek w zakresie monitorowania instalacji elektrycznych w małych i średnich obiektach. Jest systemem, który nie tylko umożliwia zdalny dostęp do urządzeń zabezpieczających instalacje elektryczne, ale pozwala na stworzenie w pełni zintegrowanego środowiska aparatów i urządzeń komunikujących się ze sobą nawzajem.

 • Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Merten System M

  Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Merten System M

  Merten System M to ekskluzywna seria osprzętu elektroinstalacyjnego od Schneider Electric, która łączy w sobie elegancję, wygodę i zaawansowane technologie, po to, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów i idealnie dopasować się do każdego wnętrza.

 • Ochrona budynków mieszkalnych przed oddziaływaniem prądu piorunowego

  Ochrona budynków mieszkalnych przed oddziaływaniem prądu piorunowego

  „Lepiej dmuchać na zimne”, stosownie do tej maksymy, instalatorzy bardzo często wybierają ograniczniki przepięć typu 1+2 (tzw. ograniczniki przepięć klasy B+C), niezależnie od zagrożeń jakie mogą występować dla danego obiektu. Kiedy tak naprawdę ich stosowanie jest nieodzowne? Jaka jest ich rola w systemie ochrony przed przepięciami? Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

 • Zabezpiecz urządzenia przed przepięciami i działaj nawet w czasie przerw dostawy energii elektrycznej dzięki UPS od Schneider Electric

  Zabezpiecz urządzenia przed przepięciami i działaj nawet w czasie przerw dostawy energii elektrycznej dzięki UPS od Schneider Electric

  Zabezpieczenie sprzętu użytkownika przed skutkami wyładowań atmosferycznych i zanikami napięcia możliwe jest dzięki zasilaczom awaryjnym UPS.