Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Thorsman LED – nowa generacja lamp warsztatowych od Schneider Electric

  Thorsman LED – nowa generacja lamp warsztatowych od Schneider Electric

  Która lampa Thorsman LED jest dla Ciebie: podręczna latarka, czołówka czy lampa warsztatowa? Wszystkie doskonale oświetlą, pomogą przy pracy oraz sprawdzą się idealnie w wymagających warunkach.

 • Nowa Era Budownictwa

  Nowa Era Budownictwa

  Stało się już szeroko przyjętym standardem, że budynki w naszym najbliższym otoczeniu nie tylko powinny wyróżniać się ciekawą architekturą, ale przede wszystkim być komfortowe i łatwe w obsłudze.

 • iiD typu Si – wyłącznik różnicowoprądowy do zadań specjalnych

  iiD typu Si – wyłącznik różnicowoprądowy do zadań specjalnych

  Wyłączniki różnicowoprądowe są urządzeniami, których zadaniem jest poprawne reagowanie na powstanie w obwodzie prądów upływu o wartości nawet 10 mA.

 • Ściemniacze LED - Nowa definicja ściemniania

  Ściemniacze LED - Nowa definicja ściemniania

  Obecnie oświetlenie LED jest technologią o najszybszym wzroście różnorodności produktów, innowacyjności oraz popytu. Ekologiczne i oszczędne – LEDy są w pełni zgodne z naszymi wartościami oraz regułami dotyczącymi odpowiedzialności energetycznej.

 • Multifix Air Efektywność energetyczna od najniższego poziomu

  Multifix Air Efektywność energetyczna od najniższego poziomu

  Najnowocześniejsza seria puszek instalacyjnych dostępna na rynku: Multifix Air, gwarantuje łatwe osadzenie puszki w ścianie, większą przestrzeń roboczą na przewody oraz osprzęt instalacyjny.