Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Oświetlanie zewnętrznych rekreacyjnych obiektów sportowych z marką Philips

  Oświetlanie zewnętrznych rekreacyjnych obiektów sportowych z marką Philips

  Znaczenia słów „obiekt sportowy” szerzej tłumaczyć nie trzeba, natomiast odnośnie określeń „zewnętrzny” i „rekreacyjny” należy się krótki komentarz.

 • Elektroklub z PEŁNĄ MOCĄ

  Elektroklub z PEŁNĄ MOCĄ

  Doładuj baterie i włącz 2022 rok na maksimum mocy! Podejmij wyzwanie i walcz o nagrodę główną, którą jest dwudniowy pobyt w hotelu położonym w Górach Świętokrzyskich połączony z nauką bezpiecznej jazdy na specjalistycznym torze w Kielcach.

 • Nowy ComPacT - kolejny krok w przyszłość

  Nowy ComPacT - kolejny krok w przyszłość

  Coraz częściej w rozdzielnicach elektrycznych stosujemy zabezpieczenia z dodatkowym osprzętem sygnalizacyjnym lub sterującym. Zainstalowanie i podłączenie tego osprzętu wymaga dodatkowego czasu oraz materiałów instalacyjnych. W nowych aparatach ComPact masz teraz do wyboru styki pomocnicze (OF, SD) komunikujące się bezprzewodowo po protokole ZigBee.

 • Instalacja dobrze zaplanowana

  Instalacja dobrze zaplanowana

  Jak wynika z wieloarkuszowych norm PN-IEC 60364 „Instalacje elektryczne w obiektach budowlanych”, punktem wyjścia do zaprojektowania bezawaryjnej i efektywnej instalacji elektrycznej w budynku jest określenie mocy zapotrzebowanej.

 • Odkryj nową serię osprzętu Schneider Electric!

  Odkryj nową serię osprzętu Schneider Electric!

  Czy poznałeś już najnowszą serię osprzętu Sedna Design & Elements od Schneider Electric? Odkryłeś jej szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań? Przekonałeś się, że proces instalacji nie musi być złożony i czasochłonny? Nie? Pora nadrobić zaległości! Poznaj serię Sedna Design & Elements i odkryj mały detal w wielkim stylu!