Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Dzięki InteractPro i małe biznesy mogą być smart

  Inteligentne systemy, czuwające nad oświetleniem w biurze to kusząca wizja, jednak do niedawna całkowicie poza zasięgiem większości małych i średnich przedsiębiorstw. Do niedawna, bo polski rynek właśnie trafił system Philips InteractPro, który można łatwo i stosunkowo niewielkim kosztem zaimplementować w biurze, magazynie, a nawet na wewnętrznym parkingu. To bardzo dobra wiadomość w dobie rosnących cen energii elektrycznej.

 • Acti9 Active: dużo więcej niż aparatura modułowa z komunikacją

  Acti9 Active: dużo więcej niż aparatura modułowa z komunikacją

  Czym jest Acti9 Active? System Acti9 Active jest to zaawansowany, aktywny system służący do kompleksowego zabezpieczenia urządzeń, obwodów, ludzi i zasobów, zbudowany w oparciu o zabezpieczenia VigiArc. Aparatura chroni przed uszkodzeniami instalacji elektrycznych, umożliwiając przy tym monitorowanie: pomiar prądu, napięcia, mocy, energii czy powiadamianie o stanie aparatów.

 • Zrównoważony rozwój i produkty Green Premium

  Zrównoważony rozwój i produkty Green Premium

  Ekologiczny znak Green Premium ma wiele zalet. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu, zarządcą budynku, architektem, dystrybutorem czy producentem oryginalnego wyposażenia, Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

 • Mała wielka zmiana – 5 lat gwarancji na produkty Philips Ledinaire

  Portfolio produktów Philips Ledinaire cieszy się bardzo dużą popularnością wśród instalatorów. Przedłużając gwarancję na oświetlenie z tej serii, Signify wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy czują się dzięki temu spokojniejsi o sprawność instalacji.

 • Kable N2XH – zwiększone bezpieczeństwo podczas pożaru

  Kable N2XH – zwiększone bezpieczeństwo podczas pożaru

  Od 1 marca 2023 r. firma NKT do premiowanych punktami produktów w programie Elektroklub dodała kable bezhalogenowe N2XH – 3, 4, 5-cio żyłowe o przekroju od 1,5mm2 do 2,5mm2.