Oświetlanie zewnętrznych rekreacyjnych obiektów sportowych z marką Philips

Znaczenia słów „obiekt sportowy” szerzej tłumaczyć nie trzeba, natomiast odnośnie określeń „zewnętrzny” i „rekreacyjny” należy się krótki komentarz.

Elektroklub z PEŁNĄ MOCĄ

Doładuj baterie i włącz 2022 rok na maksimum mocy! Podejmij wyzwanie i walcz o nagrodę główną, którą jest dwudniowy pobyt w hotelu położonym w Górach Świętokrzyskich połączony z nauką bezpiecznej jazdy na specjalistycznym torze w Kielcach.

Nowy ComPacT - kolejny krok w przyszłość

Coraz częściej w rozdzielnicach elektrycznych stosujemy zabezpieczenia z dodatkowym osprzętem sygnalizacyjnym lub sterującym. Zainstalowanie i podłączenie tego osprzętu wymaga dodatkowego czasu oraz materiałów instalacyjnych. W nowych aparatach ComPact masz teraz do wyboru styki pomocnicze (OF, SD) komunikujące się bezprzewodowo po protokole ZigBee.

Instalacja dobrze zaplanowana

Jak wynika z wieloarkuszowych norm PN-IEC 60364 „Instalacje elektryczne w obiektach budowlanych”, punktem wyjścia do zaprojektowania bezawaryjnej i efektywnej instalacji elektrycznej w budynku jest określenie mocy zapotrzebowanej.

Odkryj nową serię osprzętu Schneider Electric!

Czy poznałeś już najnowszą serię osprzętu Sedna Design & Elements od Schneider Electric? Odkryłeś jej szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań? Przekonałeś się, że proces instalacji nie musi być złożony i czasochłonny? Nie? Pora nadrobić zaległości! Poznaj serię Sedna Design & Elements i odkryj mały detal w wielkim stylu!