W jaki sposób właściwie dobrać wyłączniki różnicowoprądowe

Wyłączniki różnicowoprądowe należy dobrać z uwzględnieniem takich parametrów znamionowych jak napięcie, prąd czy obciążalność zwarciowa. Specyficzną kwestią przy doborze tego rodzaju zabezpieczeń jest jednak przede wszystkim uwzględnienie typu wyzwalania wyłączników różnicowoprądowych.

Polski produkt - gniazdo podwójne w serii Asfora

W naszym życiu otaczamy się coraz większa ilością urządzeń elektrycznych. Dzięki nim nasze codzienne prace domowe stają się łatwiejsze, a ich wykonanie szybsze. Urządzenia te dostarczają nam rozrywki, umożliwiają kontakt z całym światem.

Telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe w oparciu o obudowy Pragma i Mini Pragma

Schneider Electric rozszerzył ofertę obudów do rozdziału energii serii Pragma i Mini Pragma o obudowy teletechniczne

NSXm – najmniejszy w rodzinie

W 2017 roku rodzina wyłączników typu Compact NSX powiększyła się o nowego członka. Produkowane w fabryce w Bukownie (k. Krakowa) wyłączniki poszerzają ofertę zabezpieczeń kompaktowych o nowe zakresy gabarytowe oraz prądowe.

Bezpieczeństwo elektryczne w domu

Wadliwa instalacja elektryczna nie chroni domowników przed porażeniem prądem elektrycznym i przepięciami łączeniowymi.