Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • EVlink stacje ładowania samochodów elektrycznych

  EVlink stacje ładowania samochodów elektrycznych

  Szacuje się, że do 2050 roku aż 7 na 10 sprzedawanych w Polsce aut będzie miało napęd elektryczny. Rozwiązanie to wyróżnia się wieloma zaletami - od komfortu i bezpieczeństwa użytkowania aż po pozytywny wpływ na środowisko.

 • Chcesz mieć niezawodną i bezpieczną instalację elektryczną bez rujnowania swojego budżetu? EasyPact CVS to jakość na którą Cię stać!

  Chcesz mieć niezawodną i bezpieczną instalację elektryczną bez rujnowania swojego budżetu? EasyPact CVS to jakość na którą Cię stać!

  Wyłączniki kompaktowe (nazywane również wyłącznikami mocy) służą przeważnie do ochrony instalacji, silników i generatorów przed skutkami przeciążeń jak i zwarć w zakresie prądów znamionowych od kilkunastu aż do 3200A.

 • Nowy ComPacT - kolejny krok w przyszłość

  Nowy ComPacT - kolejny krok w przyszłość

  Coraz częściej w rozdzielnicach elektrycznych stosujemy zabezpieczenia z dodatkowym osprzętem sygnalizacyjnym lub sterującym. Zainstalowanie i podłączenie tego osprzętu wymaga dodatkowego czasu oraz materiałów instalacyjnych. W nowych aparatach ComPact masz teraz do wyboru styki pomocnicze (OF, SD) komunikujące się bezprzewodowo po protokole ZigBee.

 • Odkryj nową serię osprzętu Schneider Electric!

  Odkryj nową serię osprzętu Schneider Electric!

  Czy poznałeś już najnowszą serię osprzętu Sedna Design & Elements od Schneider Electric? Odkryłeś jej szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań? Przekonałeś się, że proces instalacji nie musi być złożony i czasochłonny? Nie? Pora nadrobić zaległości! Poznaj serię Sedna Design & Elements i odkryj mały detal w wielkim stylu!

 • Sedna Design & Elements - Mały detal w wielkim stylu

  Sedna Design & Elements - Mały detal w wielkim stylu

  Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Sedna Design & Elements to innowacyjna seria łączników i gniazd Schneider Electric. Powstała z myślą o dostarczeniu użytkownikom produktów, które charakteryzują się zarówno nowoczesnym, eleganckim designem pasującym do większości pomieszczeń użytkowych oraz bogatym wachlarzem funkcjonalności pozwalającym zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.