Nie masz jeszcze konta?

Nowe produkty Schneider Electric w programie Elektroklub!

Niezmiernie milo jest nam ogłosić, że Program partnerski Elektroklub rośnie w siłę! Nie tylko powiększa się liczba aktywnych uczestników, ale także rośnie ilość produktów nagradzanych punktami elektroklubowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych Partnerów wprowadzamy nowe produkty do listy punktowanych referencji marki Schneider Electric.

Nowo dodane produkty to:

Styczniki mocy Tesys Deca

Posiadają wbudowane dwa styki pomocnicze 1NO+1NC. Dostępne są w szerokim zakresie napięć sterujących, zarówno AC, DC, jak i AC/DC, a dzięki zastosowaniu w standardzie styków lustrzanych mogą być używane w obwodach bezpieczeństwa.

Premiowane w programie Elektroklub są najczęściej wybierane referencje serii LC1D, LC1K, LC1E oraz osprzęt do nich

Przeczytaj więcej o TeSys Deca:

https://www.elektroklub.pl/aktualnosci/news,264,tesys-deca-od-schneider-electric--jakosc-ktorej-mozesz-zaufac.html

Wyłączniki silnikowe z rodziny TeSys

 

Wyłączniki silnikowe, z rodziny TeSys, zapewniają izolację, możliwość ręcznego sterowania silnikiem oraz ochronę przed zwarciem i przeciążeniem. Wszystko to zamyka się w szerokości 45 mm. Wyłącznik silnikowy z zabezpieczeniem magnetycznym lub termomagnetycznym można szybko i łatwo zintegrować z innymi urządzeniami. Bogata oferta akcesoriów dodatkowych zwiększa funkcjonalność urządzenia.

W Elektroklubie pojawiły się produkty z popularnych serii GV2, GZ1 wraz za akcesoriami.

Obudowy metalowe Spacial S3D i CRN

Spacial S3D to uniwersalne stalowe obudowy naścienne dedykowane do zastosowań tam, gdzie wymagana jest wysoka odporność na czynniki zewnętrzne i mechaniczne. Obudowy te są wykonane z jednego arkusza blachy, co gwarantuje wysoką sztywność i wytrzymałość konstrukcji. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na dostosowanie obudowy do wielu aplikacji.

Punkty elektroklubowe są przypisane dla wybranych referencji obudów i akcesoriów serii: Spacial S3d oraz Spacial CRN

Wyłączniki mocy EasPact CVS

EasyPact CVS zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania większości typowych zastosowań ochronnych w małych i średnich budynkach i zapewnić wysoki poziom wydajności oraz funkcjonalność pozwalającą na obniżenie kosztów.

Mechanizm podwójnego wyłączenia zapewnia wysokie ograniczenie prądu uszkodzeniowego.

  • Zmniejsza naprężenia termiczne w elektrycznej sieci rozdzielczej
  • Zwiększa trwałość przewodów i instalacji

Wraz z dotychczasową ofertą (również pozostałych partnerów firmy NKT – producenta kabli i przewodów, oraz SIGNIFY – producenta systemów oświetleniowych marki PHILIPS), program Elektroklub jeszcze bardziej dopasowuje się do potrzeb swoich uczestników.

Zobacz pozostałą ofertę dla instalatorów Schneider Electric:

https://www.se.com/pl/pl/partners/electricians/