Nie masz jeszcze konta?

Tesys Deca od Schneider Electric – jakość, której możesz zaufać

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego warto wybrać styczniki mocy Tesys Deca?
  • Poznasz zalety styczników mocy Tesys Deca?
  • Jakie funkcje można realizować za pomocą aparatów TeSys Deca?
  • Poznasz narzędzie pozwalające na szybki i łatwy wybór aparatów oraz akcesoriów i części zamiennych

Poznaj najszerszy zakres rozwiązań zabezpieczeń oraz elementów sterowania silników elektrycznych. Styczniki Tesys Deca zapewniają najwyższą jakość sterowania silnikami w trybie rozruchu bezpośredniego, gwiazda-trójkąt lub w pracy nawrotnej.

Dlaczego warto wybrać styczniki mocy Tesys Deca?

Styczniki mocy Tesys Deca charakteryzują się najwyższymi na rynku parametrami technicznymi. Wykorzystywane są do sterowania silnikami w zakresie od 9 do 150A (AC-3).
Posiadają wbudowane dwa styki pomocnicze 1NO+1NC. Dostępne są w szerokim zakresie napięć sterujących, zarówno AC, DC, jak i AC/DC, a dzięki zastosowaniu w standardzie styków lustrzanych mogą być używane w obwodach bezpieczeństwa.

Poznaj także ofertę Schneider Electric kierowaną do elektroinstalatorów.

Zalety styczników mocy Tesys Deca?

Styczniki nowej generacji z serii TeSys Deca to niezawodne i wytrzymałe rozwiązanie, które przyspiesza wprowadzanie maszyn na rynek. W serii TeSys Deca znajdziemy pełną gamę aparatów do różnorodnych zastosowań między innymi: styczniki standardowe lub nawrotne, układy gwiazda/trójkąt czy kompletny zakres zabezpieczeń silnikowych. Standardowa oferta TeSys Deca to rozwiązania przygotowane do pracy w trudnych warunkach. Zastosowanie zacisków EverLink (od 40 do 65A) sprawia, że montaż bezpośredni pomiędzy stycznikiem a wyłącznikiem silnikowym jest bezpieczny i bardzo prosty. W ofercie tej znajdziemy też, różne rodzaje złącz, tj.: śruby wielostandardowe, zaciski EverLink, zaciski sprężynowe oraz zaciski oczkowe.

Funkcje realizowane za pomocą aparatów TeSys Deca:

Nowoczesna, bezpieczna i łatwa w montażu konstrukcja

Styczniki mocy TeSys Deca zostały zaprojektowane od podstaw, tak by spełniać również wymagania zastosowań w instalacjach domowych, systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (zgodność z normą IEC60335-1). TeSys Deca to nowoczesny wygląd aparatów o charakterystycznym antracytowym kolorze. Ich kompaktowa budowa oraz wbudowane w standardzie styki pomocnicze 1NO+1NC pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w instalacjach, zwłaszcza tych na wysokie prądy. Dzięki zastosowaniu śrub wielostandardowych są one również bardzo łatwe w instalacji.

Łatwy dostęp do informacji

Wszystkie modele aparatów TeSys Deca wyposażone są w specjalne kody QR, za pomocą których w prosty sposób dostępna jest dokumentacja techniczna dla klienta (karty katalogowe, certyfikaty, instrukcje). Przewodnik konserwacji aparatury Tesys Deca dostępny jest w ramach opartego na chmurze oprogramowania EcoStruxureTM Facility Expert.

Niezawodność i uniwersalność

TeSys Deca to oferta charakteryzująca się najwyższą na rynku trwałością elektryczną i mechaniczną. Urządzenia są zgodne z szeregiem certyfikatów, zapewniając pełną uniwersalność dla wszystkich światowych rynków.  Aparaty Tesys Deca są również zgodne z normą IEC60335-1, charakteryzując się zwiększoną odpornością na ogień oraz wysoką ochroną przeciwko zapyleniu.

EcoStruxureTM Motor Control Configurator

EcoStruxureTM Motor Control Configurator to internetowe narzędzie pozwalające na szybki i łatwy wybór optymalnych kombinacji komponentów, tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo silnika, ochronę oraz czas pracy. Za pomocą tego oprogramowania można dokonać konfiguracji pełnej koordynacji napędów i sofstarterów, przekaźników zarządzających silnikami, wyłączników silnikowych z zaawansowaną ochroną oraz rozruszników silnikowych w trybie bezpośrednim lub gwiazda-trójkąt.

Akcesoria i części zamienne

Seria Tesys Deca posiada szeroki asortyment części zamiennych oraz akcesoriów w postaci:

  • akcesoriów przyłączeniowych,
  • oznaczników, wsporników oraz blokad i zabezpieczeń,
  • zamiennych cewek,
  • akcesoriów do konfiguracji rewersyjnej lub rozruszników gwiazda-trójkąt.

Pobierz katalog techniczny TeSys.

Dziękujemy za poświęcony czas.