Nie masz jeszcze konta?

Elektryfikacja + Cyfryzacja = Zrównoważony Rozwój

Już we wrześniu, zapraszamy Państwa, na nasze stoisko, 36 edycji targów Energetab 2023, gdzie oprócz nowości produktowych, chcemy pokazać Państwu, jak Schneider Electric wypełnia swoje zobowiązania w zakresie Zrównoważonego Rozwoju.

Zmiany klimatu stały się widoczne dla każdego z nas. Sustainability przestało być hasłem ekologów. Zrównoważony rozwój stał się pilną potrzebą, której wszyscy jesteśmy częścią. Nasze działania mają ogromny wpływ na to, jaki będzie świat.  Schneider Electric to firma odpowiedzialna, nie tylko od wielu lat sukcesywnie zmniejsza wpływ swojej działalności na środowisko, ale również pomaga oszczędzać energię swoim klientom.  

Od transportu po infrastrukturę energetyczną – nowoczesne technologie rewolucjonizują nasze społeczeństwo. Pomagają budować efektywne, niezawodne i bezpieczne rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości. Elektryfikacja i cyfryzacja stały się kluczowymi czynnikami umożliwiającymi zmniejszanie wpływu działalności człowieka na środowisko. Schneider Electric jako producent nowoczesnych technologii, od lat, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Schneider Electric w pełni rozumie znaczenie innowacyjności oferty rozdziału energii dla zrównoważonego rozwoju. Na zbliżających się 36 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2023 12-14.09.2023 zaprezentujemy swoją ofertę, które obejmuje min.:

  • ładowarki do samochodów elektrycznych EVlink, stanowiące niezbędny element infrastruktury transportu przyszłości
  • aparaturę modułową Acti9 Active zapewniającą widoczność z przejrzystą diagnostyką dla szybkiego działania w zakresie ochrony urządzeń i obwodów elektrycznych,
  • osprzęt elektroinstalacyjny- Sedna Design&Elements, Odace, Merten obejmujący takie funkcjonalności jak czujniki ruchu, regulatory temperatury czy ściemniacze uniwersalne do LED, których użycie wpływa na obniżenie kosztów zużycia energii,
  • EcoStruxure Microgrid Advisor, oparta na chmurze platforma, która gromadzi, prognozuje i automatycznie optymalizuje pracę DER, dostosowuje produkcję zielonej energii do zapotrzebowania, uwzględniając aktualne ceny, prognozę pogody, pomaga zredukować koszty energii i emisję dwutlenku węgla.
  • EcoStruxure Energy Hub to webowa aplikacja online dla małych i średnich odbiorców, pozwalająca na budowę podstawowego systemu monitorowania energii przy minimalnych nakładach inwestycyjnych, bez skomplikowanego uruchomienia, umożliwiaja min. wizualizację trendów zużycia energii, porównanie wielu lokalizacji lub obszarów czy identyfikację strat.
  • Przekaźniki zabezpieczeniowe PowerLogic P5 – oferta nowoczesnej serii zabezpieczeń SN łącząca w sobie zalety serii Sepam i MiCOM, odpowiadająca potrzebom wielu segmentów przemysłu, infrastruktury, budynków, jednocześnie spełniając wyśrubowane wymagania w zakresie komunikacji i cybersecurity.
  • Przekaźniki zabezpieczeniowe PowerLogic P7 – seria zaawansowanych zabezpieczeń SN i WN w wersji dla silników i generatorów jako początek nowej gamy produktów zabezpieczeniowych do najbardziej wymagających zastosowań.
  • Przekaźniki zabezpieczeniowe MiCOM P30 dla szybkich kolei – seria zabezpieczeń P638 przeznaczonych do selektywnego zabezpieczania sieci prądu przemiennego w systemach trakcji kolejowej, wyposażone w narzędzia związane z zaawansowanym cyberbezpieczeństwem, wspomaganych szeroką gamą modułów i protokołów komunikacyjnych.

 

Produkty Schneider Electric są nie tylko niezawodne i efektywne, ale także zgodne z najwyższymi standardami ekologicznymi. Green Premium to znak, który zobowiązuje do dostarczania szczegółowych informacji dotyczących produktów, takich jak zgodność z przepisami, zawartość materiałowa, wpływ na środowisko naturalne oraz atrybuty z zakresu gospodarki obiegowej. Obecnie więcej niż 75% produktów Schneider Electric posiada status Green Premium, a planuje się, że w 2025 będzie to aż 80% asortymentu.

Nasza obecność na targach stanowi doskonałą okazję, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i porozmawiać z ekspertami w zakresie najlepszych praktyk w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i wyboru odpowiednich rozwiązań. Będzie to również doskonała możliwość, aby poznać najnowsze innowacje technologiczne i trendy elektromobilności oraz dowiedzieć się jak efektywnie zarządzać energią.

UWAGA, przygotowaliśmy konkurs! Przynieś zużyte baterie, zakręć naszym kołem fortuny i odbierz nagrodę niespodziankę.

W trosce o środowisko naturalne nie budujemy jednorazowego pawilonu na zewnątrz!
Zapraszamy do naszego stoiska w nowej lokalizacji - Pawilon O, numer stoiska 11!

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Więcej dowiecie się Państwo na naszej stronie internetowej.