Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Nowe produkty Schneider Electric w programie Elektroklub!

  Nowe produkty Schneider Electric w programie Elektroklub!

  Niezmiernie milo jest nam ogłosić, że Program partnerski Elektroklub rośnie w siłę! Nie tylko powiększa się liczba aktywnych uczestników, ale także rośnie ilość produktów nagradzanych punktami elektroklubowymi.

 • Tesys Deca od Schneider Electric – jakość, której możesz zaufać

  Tesys Deca od Schneider Electric – jakość, której możesz zaufać

  Styczniki mocy TeSys Deca zostały zaprojektowane od podstaw, tak by spełniać również wymagania zastosowań w instalacjach domowych, systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. TeSys Deca to nowoczesny wygląd aparatów o charakterystycznym antracytowym kolorze. Ich kompaktowa budowa oraz wbudowane w standardzie styki pomocnicze pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w instalacjach, zwłaszcza tych na wysokie prądy.

 • Acti9 Active: dużo więcej niż aparatura modułowa z komunikacją

  Acti9 Active: dużo więcej niż aparatura modułowa z komunikacją

  Czym jest Acti9 Active? System Acti9 Active jest to zaawansowany, aktywny system służący do kompleksowego zabezpieczenia urządzeń, obwodów, ludzi i zasobów, zbudowany w oparciu o zabezpieczenia VigiArc. Aparatura chroni przed uszkodzeniami instalacji elektrycznych, umożliwiając przy tym monitorowanie: pomiar prądu, napięcia, mocy, energii czy powiadamianie o stanie aparatów.

 • Zrównoważony rozwój i produkty Green Premium

  Zrównoważony rozwój i produkty Green Premium

  Ekologiczny znak Green Premium ma wiele zalet. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu, zarządcą budynku, architektem, dystrybutorem czy producentem oryginalnego wyposażenia, Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

 • TransferPact : Przełącz się na niezawodność - Dobór i montaż

  TransferPact : Przełącz się na niezawodność - Dobór i montaż

  Ciągłość w dostawie energii elektrycznej to jeden z głównych priorytetów, stawianych nowoczesnym instalacjom elektrycznym. Aby instalacja była niezawodna, wszystkie wchodzące w jej skład urządzenia powinny być zamontowane zgodnie z instrukcją oraz obowiązującymi przepisami.