Nowość w serii aparatury modułowej K60

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma Schneider Electric oferuje kompletną ofertę aparatury modułowej serii K60 dla budownictwa mieszkaniowego, poszerzoną o wyłączniki nadprądowe o prądzie znamionowym 63A (nr ref. A9K01163).

Telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe w oparciu o obudowy Pragma i Mini Pragma

Schneider Electric rozszerzył ofertę obudów do rozdziału energii serii Pragma i Mini Pragma o obudowy teletechniczne

NSXm – najmniejszy w rodzinie

W 2017 roku rodzina wyłączników typu Compact NSX powiększyła się o nowego członka. Produkowane w fabryce w Bukownie (k. Krakowa) wyłączniki poszerzają ofertę zabezpieczeń kompaktowych o nowe zakresy gabarytowe oraz prądowe.

• ...