Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Nowe produkty marki Philips punktowane w programie

  Nowe produkty marki Philips punktowane w programie

  W ramach aktualizacji nowego cennika produktów firmy Signify Poland, dodajemy około 100 nowych pozycji w ramach aktywności Elektroklubu.

 • Dyrektywa RoHS – kolejny etap wycofania oświetlenia konwencjonalnego

  Kolejny etap wycofania ze sprzedaży oświetlenia konwencjonalnego związanego z dyrektywą RoHS. Ogranicza ona wykorzystywanie potencjalnie szkodliwych dla środowiska substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, w tym rtęci stosowanej w produktach oświetleniowych.

 • Dlaczego warto wybierać LED-y o wysokim współczynniku mocy?

  Dlaczego warto wybierać LED-y o wysokim współczynniku mocy?

  Czy inwestycja w wymianę oświetlenia na ledowe jest zawsze opłacalna? Tak, jeśli zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem odpowiednich produktów.

 • Dzięki InteractPro i małe biznesy mogą być smart

  Inteligentne systemy, czuwające nad oświetleniem w biurze to kusząca wizja, jednak do niedawna całkowicie poza zasięgiem większości małych i średnich przedsiębiorstw. Do niedawna, bo polski rynek właśnie trafił system Philips InteractPro, który można łatwo i stosunkowo niewielkim kosztem zaimplementować w biurze, magazynie, a nawet na wewnętrznym parkingu. To bardzo dobra wiadomość w dobie rosnących cen energii elektrycznej.

 • Mała wielka zmiana – 5 lat gwarancji na produkty Philips Ledinaire

  Portfolio produktów Philips Ledinaire cieszy się bardzo dużą popularnością wśród instalatorów. Przedłużając gwarancję na oświetlenie z tej serii, Signify wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy czują się dzięki temu spokojniejsi o sprawność instalacji.