Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Dlaczego zasilanie bezprzerwowe powinno znaleźć się w ofercie każdego elektryka?

  Dlaczego zasilanie bezprzerwowe powinno znaleźć się w ofercie każdego elektryka?

  Niezawodne zasilanie od dawna stanowi przedmiot troski firm i właścicieli domów, a szybko zmieniające się w czasie pandemii otoczenie gospodarcze i środowiskowe sprawiły, że potrzeba ta nabrała priorytetowego znaczenia.

 • Przerwy z dostawami prądu i zasilanie awaryjne

  Przerwy z dostawami prądu i zasilanie awaryjne

  Przerwy w dostawie prądu w dzielnicach mieszkaniowych nie są nowym zjawiskiem, jednak doświadczenie pokazuje, że są one coraz częstsze oraz bardziej dotkliwe i skłaniają właścicieli domów, a także elektryków, do wdrażania rozwiązań zasilania bezprzerwowego (UPS) w celu ochrony krytycznych urządzeń, sprzętu i systemów.

 • Nowa koncepcja urządzeń KNX

  Nowa koncepcja urządzeń KNX

  Automatyka inteligentnych budynków może dać z siebie najwięcej, kiedy jest prosta. Nowe aktory SpaceLogic KNX od Schneider Electric są tego urzeczywistnieniem. Wprowadzają najnowocześniejsze, a jednocześnie intuicyjne funkcje do budynków mieszkalnych oraz małych i średnich obiektów komercyjnych.

 • Zasilanie awaryjne i ciągłość działania

  Zasilanie awaryjne i ciągłość działania

  Ciągłość działania: w jaki sposób elektrycy mogą zachęcać klientów komercyjnych do stosowania zasilania awaryjnego?

 • Zasilanie awaryjne w domu

  Zasilanie awaryjne w domu

  Funkcjonowanie typowego obiektu mieszkalnego - domu jednorodzinnego, mieszkania lub apartamentowca zależy od coraz większej liczby urządzeń, sprzętu i systemów, które mają kluczowe znaczenie dla mieszkańców. Dlatego też są one jednymi z głównych adresatów ochrony rozwiązań zasilania awaryjnego (UPS).