Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Jeszcze bardziej energooszczędne tuby Philips LED klasy A – co warto o nich wiedzieć?

  Jeszcze bardziej energooszczędne tuby Philips LED klasy A – co warto o nich wiedzieć?

  Energia elektryczna może być tańsza, jeśli będziemy produkować ją w ekologiczny sposób i oszczędnie gospodarować każdą kilowatogodziną.

 • O czym warto pamiętać przy doborze osprzętu elektroinstalacyjnego?

  O czym warto pamiętać przy doborze osprzętu elektroinstalacyjnego?

  Oferta osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric jest niezwykle szeroka - chcąc wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i potrzebom klientów, proponujemy serie atrakcyjne zarówno dla specjalistów, jak i klientów indywidualnych.

 • Nowość od Signify – żarówki LED Philips klasy A

  Nowość od Signify – żarówki LED Philips klasy A

  Żarówka żarówce nie równa – nawet gdy mowa wyłącznie o żarówkach LED. Wszystkie źródła światła wykonane w tej technologii pochłaniają znacznie mniej energii niż żarówki konwencjonalne, co nie znaczy, że powinniśmy się na tym zatrzymać. Dysponujemy obecnie technologią, dzięki której żarówki LED mogą być o 60% bardziej energooszczędne od większości standardowych żarówek LED dostępnych w sklepach. Właśnie tego rodzaju produkty pojawiły się właśnie w ofercie Signify.

 • Jak projektować instalację elektryczną w łazience?

  Jak projektować instalację elektryczną w łazience?

  Łazienka to dla mieszkańców domu przestrzeń relaksu w pianie i strumieniach gorącej wody, jednak projektanci instalacji elektrycznych wiedzą, że obecność gniazd zasilających i urządzeń w takim mokrym środowisku może stanowić potencjalne zagrożenie.

 • EVlink stacje ładowania samochodów elektrycznych

  EVlink stacje ładowania samochodów elektrycznych

  Szacuje się, że do 2050 roku aż 7 na 10 sprzedawanych w Polsce aut będzie miało napęd elektryczny. Rozwiązanie to wyróżnia się wieloma zaletami - od komfortu i bezpieczeństwa użytkowania aż po pozytywny wpływ na środowisko.