Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Zrównoważony rozwój i produkty Green Premium

  Zrównoważony rozwój i produkty Green Premium

  Ekologiczny znak Green Premium ma wiele zalet. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu, zarządcą budynku, architektem, dystrybutorem czy producentem oryginalnego wyposażenia, Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

 • Mała wielka zmiana – 5 lat gwarancji na produkty Philips Ledinaire

  Portfolio produktów Philips Ledinaire cieszy się bardzo dużą popularnością wśród instalatorów. Przedłużając gwarancję na oświetlenie z tej serii, Signify wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy czują się dzięki temu spokojniejsi o sprawność instalacji.

 • Kable N2XH – zwiększone bezpieczeństwo podczas pożaru

  Kable N2XH – zwiększone bezpieczeństwo podczas pożaru

  Od 1 marca 2023 r. firma NKT do premiowanych punktami produktów w programie Elektroklub dodała kable bezhalogenowe N2XH – 3, 4, 5-cio żyłowe o przekroju od 1,5mm2 do 2,5mm2.

 • TransferPact : Przełącz się na niezawodność - Dobór i montaż

  TransferPact : Przełącz się na niezawodność - Dobór i montaż

  Ciągłość w dostawie energii elektrycznej to jeden z głównych priorytetów, stawianych nowoczesnym instalacjom elektrycznym. Aby instalacja była niezawodna, wszystkie wchodzące w jej skład urządzenia powinny być zamontowane zgodnie z instrukcją oraz obowiązującymi przepisami.

 • Niezbędnik elektroinstalatora czyli wybrane aparaty modułowe Schneider Electric

  Niezbędnik elektroinstalatora czyli wybrane aparaty modułowe Schneider Electric

  Częścią szerokiej oferty Schneider Electric, obejmującej rozwiązania dla budynków mieszkalnych i komercyjnych jest aparatura rozdzielcza niskiego napięcia, ciesząca się uznaniem wśród elektroinstalatorów.