Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Aktualności

 • LEDINAIRE – nowoczesne oświetlenie LED, które spełnia oczekiwania profesjonalistów

  LEDINAIRE – nowoczesne oświetlenie LED, które spełnia oczekiwania profesjonalistów

  Rodzina produktów Philips Ledinaire to najprostszy sposób na modernizację istniejącego systemu oświetlenia i przejście z technologii konwencjonalnej na technologię LED. Szeroka gama obejmuje oprawy o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu, które idealnie sprawdzą się w mniejszych projektach oświetleniowych, gdzie oczekuje się jak najlepszego efektu, ale jednocześnie dużą rolę odgrywają koszty.

 • Wybierz zasilacz UPS odpowiedni dla Ciebie i rozwiąż problemy z podtrzymaniem zasilania

  Wybierz zasilacz UPS odpowiedni dla Ciebie i rozwiąż problemy z podtrzymaniem zasilania

  Zasilacz UPS w czasie przerwy w zasilaniu natychmiast zacznie dostarczać czyste zasilanie bateryjne do podłączonych urządzeń, a jednocześnie będzie chronił je przed przepięciami.

 • Aparatura modułowa do przemysłu i budownictwa mieszkaniowego

  Aparatura modułowa do przemysłu i budownictwa mieszkaniowego

  Czy można stosować tę samą aparaturę do przemysłu i budownictwa mieszkaniowego? Zapoznaj się z różnicami w wytrzymałości i funkcjonalności oraz zakresem dostępnych typów i zdecyduj, jaką aparaturę modułową wybrać.

 • Lampy i oprawy przemysłowe

  Lampy i oprawy przemysłowe

  Wybieramy oprawy przemysłowe. Jaką technologię wybrać? Na jakie parametry zwracać uwagę? Niełatwo jest oświetlić halę przemysłową lub magazyn. Liczy się nie tylko wykorzystana technologia, ale także kształt i rozmieszczenie opraw.

 • Ochrona modułów PV przed prądem wstecznym

  Ochrona modułów PV przed prądem wstecznym

  Prąd wsteczny w modułach fotowoltaicznych jest niebezpieczny. Sprawdź jak ochronić przed przeciążeniami i zwarciami przewody w łańcuchach modułów PV oraz przekształtniki!