Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Nowe stawki KGO dla konwencjonalnych i LEDowych źródeł światła

  Nowe stawki KGO dla konwencjonalnych i LEDowych źródeł światła

  Z dniem 1 stycznia 2024r. w życie wejdą nowe stawki KGO dla konwencjonalnych i LEDowych źródeł światła. Zapoznaj się ze zmianami.

 • Nowe katalogi Philips i PILA już dostępne!

  Nowe katalogi Philips i PILA już dostępne!

  Pobierz najnowsze katalogi Philips i PILA oraz zapoznaj się z nowościami marki PILA. Skorzystaj z dedykowanych narzędzi dostępnych na stronach Philips i PartnerPortal.pl.

 • PrismaSeT XS Łatwe w instalacji obudowy modułowe

  PrismaSeT XS Łatwe w instalacji obudowy modułowe

  PrismaSeT XS do 125 A to konfigurowalne i wytrzymałe obudowy modułowe do montażu natynkowego i podtynkowego. To proste, wydajne i estetyczne obudowy, które idealnie sprawdzają się w wysokiej klasy instalacjach w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

 • Zużytego oświetlenia oddawanie to korzyści przejmowanie!

  Zużytego oświetlenia oddawanie to korzyści przejmowanie!

  Gdy myślimy o oddawaniu zużytego sprzętu oświetleniowego do przetworzenia, to niemalże od razu widzimy w tym korzyści. Pozbycie się zalegających elektroodpadów i kwestie związane z ekologią będą pierwszymi, które przyjdą nam do głowy. Ale takich plusów jest znacznie więcej. Spróbujmy przyjrzeć się najważniejszym z nich.

 • Rozświetl Polskę wraz z rozwiązaniami Signify!

  Rozświetl Polskę wraz z rozwiązaniami Signify!

  Ruszył program „Rozświetlamy Polskę”. Sprawdź, jak wraz z rozwiązaniami Signify możesz wziąć udział w modernizacji oświetlenia ulicznego w swojej gminie. Dowiedz się więcej.