Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Dyrektywa RoHS – kolejny etap wycofania oświetlenia konwencjonalnego

  Kolejny etap wycofania ze sprzedaży oświetlenia konwencjonalnego związanego z dyrektywą RoHS. Ogranicza ona wykorzystywanie potencjalnie szkodliwych dla środowiska substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, w tym rtęci stosowanej w produktach oświetleniowych.

 • Elektryfikacja + Cyfryzacja = Zrównoważony Rozwój

  Już we wrześniu, zapraszamy Państwa, na nasze stoisko, 36 edycji targów Energetab 2023, gdzie oprócz nowości produktowych, chcemy pokazać Państwu, jak Schneider Electric wypełnia swoje zobowiązania w zakresie Zrównoważonego Rozwoju.

 • Dlaczego warto wybierać LED-y o wysokim współczynniku mocy?

  Dlaczego warto wybierać LED-y o wysokim współczynniku mocy?

  Czy inwestycja w wymianę oświetlenia na ledowe jest zawsze opłacalna? Tak, jeśli zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem odpowiednich produktów.

 • Nowe produkty Schneider Electric w programie Elektroklub!

  Nowe produkty Schneider Electric w programie Elektroklub!

  Niezmiernie milo jest nam ogłosić, że Program partnerski Elektroklub rośnie w siłę! Nie tylko powiększa się liczba aktywnych uczestników, ale także rośnie ilość produktów nagradzanych punktami elektroklubowymi.

 • Tesys Deca od Schneider Electric – jakość, której możesz zaufać

  Tesys Deca od Schneider Electric – jakość, której możesz zaufać

  Styczniki mocy TeSys Deca zostały zaprojektowane od podstaw, tak by spełniać również wymagania zastosowań w instalacjach domowych, systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. TeSys Deca to nowoczesny wygląd aparatów o charakterystycznym antracytowym kolorze. Ich kompaktowa budowa oraz wbudowane w standardzie styki pomocnicze pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w instalacjach, zwłaszcza tych na wysokie prądy.