Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Signify świętuje 6. urodziny!

  Signify świętuje 6. urodziny!

  Philips Lighting to od 6 lat Signify. Świętując nasze 6 urodziny chcemy zaprosić Cię do wspólnego celebrowania. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe promocje na nasze produkty Philips LED. Zobacz jak skorzystasz!

 • Nagrody rozdane, ale to jeszcze nie koniec!

  Nagrody rozdane, ale to jeszcze nie koniec!

  Uczestnicy promocji UVC cieszą się już swoimi urządzeniami, ale promocja Świeć przykładem z Signify nadal trwa! Śledź aktualne promocje, bo szykujemy coś nowego!

 • JAK DOBRAĆ OSPRZĘT DO MONTAŻU NATYNKOWEGO?

  JAK DOBRAĆ OSPRZĘT DO MONTAŻU NATYNKOWEGO?

  W instalacjach elektrycznych, coraz częściej stajemy przed wymogiem zastosowania osprzętu natynkowego. Ma to miejsce nie tylko w przypadku obiektów przemysłowych czy komercyjnych, ale ostatnio coraz częściej również w budownictwie mieszkaniowym. Obecnie dostępnych jest na rynku wiele rozwiązań, różniących się nie tylko kształtem i kolorem, ale również parametrami technicznymi, materiałem wykonania czy też stopniem ochrony IP. Które z rozwiązań w związku z tym wybrać?

 • Nowość Philips – Panele Ledinaire Gen5 – zobacz ich przewagę!

  Nowość Philips – Panele Ledinaire Gen5 – zobacz ich przewagę!

  Dobrze znana i ceniona przez specjalistów rodzina paneli Philips Ledinaire Gen4 doczekała się swojego następcy. Wersja Philips Ledinaire Gen5 to przede wszystkim większa efektywność i energooszczędność w estetycznej formie. Czego można się spodziewać?

 • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych EVlink Schneider Electric - najlepszy wybór dla elektromobilności.

  Stacje ładowania pojazdów elektrycznych EVlink Schneider Electric - najlepszy wybór dla elektromobilności.

  Samochody elektryczne z każdym dniem stają się coraz bardziej rozpowszechnione na całym świecie. W związku z tym, Schneider Electric wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wśród swojej oferty oferuje również stacje ładowania pojazdów elektrycznych z serii EVlink.