Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Czterej Muszkieterowie do Zadań Specjalnych - osprzęt natynkowy Schneider Electric!

  Czterej Muszkieterowie do Zadań Specjalnych - osprzęt natynkowy Schneider Electric!

  Czy wiesz że, konstrukcje obudowy oraz zastosowane do ich produkcji materiały pozwalają uzyskać zwiększoną odporność na uderzenia - wszystkie nasze serie natynkowe doskonale sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie osprzęt może być narażony na uszkodzenie.

 • Szybciej, pewniej, bezpieczniej - NKT wyznacza standardy efektywności

  Szybciej, pewniej, bezpieczniej - NKT wyznacza standardy efektywności

  Tego, że czas to pieniądz, nie trzeba tłumaczyć żadnemu instalatorowi. Przy dużym natłoku pracy każdy zaoszczędzony kwadrans jest cenny, bo w skali tygodnia i miesiąca robią się z tego godziny, które można zagospodarować w zupełnie inny sposób. Marka NKT doskonale rozumie potrzeby specjalistów, a dowodem na to są liczne rozwiązania, dzięki którym praca staje się nie tylko łatwiejsza i bezpieczniejsza, ale również wzrasta jej efektywność.

 • TransferPact: Przełącz się na niezawodność

  TransferPact: Przełącz się na niezawodność

  Ciągłość w dostawie energii elektrycznej to jeden z głównych priorytetów, stawianych nowoczesnym instalacjom elektrycznym. Podstawowym rozwiązaniem jest zwiększenie liczby źródeł zasilania, między którymi następuje przełączanie w przypadku awarii jednego z nich.

 • Jeszcze bardziej energooszczędne tuby Philips LED klasy A – co warto o nich wiedzieć?

  Jeszcze bardziej energooszczędne tuby Philips LED klasy A – co warto o nich wiedzieć?

  Energia elektryczna może być tańsza, jeśli będziemy produkować ją w ekologiczny sposób i oszczędnie gospodarować każdą kilowatogodziną.

 • O czym warto pamiętać przy doborze osprzętu elektroinstalacyjnego?

  O czym warto pamiętać przy doborze osprzętu elektroinstalacyjnego?

  Oferta osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric jest niezwykle szeroka - chcąc wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i potrzebom klientów, proponujemy serie atrakcyjne zarówno dla specjalistów, jak i klientów indywidualnych.