Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • CoreLine – wszechstronna rodzina opraw LED

  CoreLine – wszechstronna rodzina opraw LED

  CoreLine LED to stylowa rodzina niedrogich, nowoczesnych opraw oświetleniowych stworzona przez firmę Philips z myślą o rozwiązaniu problemów występujących w codziennej pracy instalatorów.

 • Jak bezproblemowo zmodernizować lampy halogenowe

  Jak bezproblemowo zmodernizować lampy halogenowe

  Modernizacja lamp halogenowych stawia przed instalatorami różnorodne wyzwania. Z pomocą przychodzi technologia TransforMax, która zapewnia pierwszorzędną zgodność z transformatorami za sprawą inteligentnych układów elektronicznych w niskonapięciowych lampach LED.

 • Modernizacja oprawy świetlówkowej a kompatybilność MASTER LEDtube

  Modernizacja oprawy świetlówkowej a kompatybilność MASTER LEDtube

  W rodzinie źródeł światła MASTER LEDtube dostępne są lampy właściwe dla wszystkich technicznych wariantów osprzętu zasilającego jakie można napotkać w oprawach świetlówkowych w trakcie modernizacji istniejących instalacji oświetleniowych.

 • Jak zmodernizować świetlówkowe instalacje oświetleniowe

  Jak zmodernizować świetlówkowe instalacje oświetleniowe

  Do niedawna w ekonomicznym oświetlaniu wnętrz powszechnie stosowane były instalacje z oprawami świetlówkowymi. W ostatnich latach palmę pierwszeństwa w tej kategorii przejął osprzęt wykorzystujący technologię LED.

 • W jaki sposób światło poprawia nastrój

  W jaki sposób światło poprawia nastrój

  W okresie jesienno-zimowym, prawie wszyscy doświadczamy wahania nastrojów. Wyniki licznych badań naukowych pokazują, że okres jesiennej chandry jest związany ze znacznie zmniejszoną ilością światła dziennego. Badania wskazują również, że rośnie liczba ludzi podatnych na sezonowe ograniczenia światła dziennego.