Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Czym jest wskaźnik oddawania barw

  Czym jest wskaźnik oddawania barw

  To, jak dobrze dane źródło oddaje barwy przedmiotów i powierzchni określa się za pomocą wskaźnika oddawania barw (CRI). Porównuje on dane źródło światła do standardowego odniesienia o takie samej temperaturze barwowej, jak to źródło światła.

 • Co sprawdzić przed wymianą źródeł światła

  Co sprawdzić przed wymianą źródeł światła

  Montaż źródeł światła LED w istniejących oprawach oświetleniowych jest szybkim i prostym sposobem oszczędzania energii. Często pozwala to również poprawić jakość światła. Dobrej jakości źródła światła LED dają więc podwójne korzyści.

 • Nowy Clearflood BVP650 4s

  Nowy Clearflood BVP650 4s

  Światło o określonych charakterystykach może wspierać nasze funkcjonowanie. Jak wykorzystać jego właściwości, by poprawić sobie samopoczucie?

 • CorePro LED PLC – prosta modernizacja na technologię LED

  CorePro LED PLC – prosta modernizacja na technologię LED

  Źródło światła LED do efektywnej, niskonakładowej modernizacji instalacji oświetlenia z oprawami downlight do świetlówek kompaktowych.

 • Philips CoreLine Slim Downlight

  Philips CoreLine Slim Downlight

  Philips CoreLine Slim Downlight to nowoczesna oprawa oświetleniowa LED zastępującą tradycyjne downlighty ze świetlówkami kompaktowymi.