Nie masz jeszcze konta?

LEDINAIRE – nowoczesne oświetlenie LED, które spełnia oczekiwania profesjonalistów

Rodzina produktów Philips Ledinaire to najprostszy sposób na modernizację istniejącego systemu oświetlenia i przejście z technologii konwencjonalnej na technologię LED. Szeroka gama obejmuje oprawy o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu, które idealnie sprawdzą się w mniejszych projektach oświetleniowych, gdzie oczekuje się jak najlepszego efektu, ale jednocześnie dużą rolę odgrywają koszty.

Wysoka jakość, łatwy montaż i niski koszt inwestycji

Philips Ledinaire to rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy od produktów wymagają jak najwyższej jakości. Oprawy LED wykonane przy użyciu odpowiednio dobranych materiałów wyróżniają się trwałością, a ich kluczowe elementy zostały poddane testom pod względem niezawodności i wydajności. Jakość Philips Ledinaire jest jednak nie tylko udokumentowana niezbędnymi badaniami i certyfikatami, ale również poparta trzyletnim okresem gwarancji producenta.

Dokładnie przemyślano także sposób montażu opraw, aby mieć pewność, że przejście z technologii konwencjonalnej na technologię LED będzie bezproblemowe dla instalatorów. Odpowiednie rozwiązania pozwalają modernizować dotychczasowe instalacje oświetleniowe w systemie „punkt za punkt”, a cały proces znacznie ułatwiają takie rozwiązania, jak np. możliwość umieszczenia uchwytów montażowych na całej długości oprawy (w przypadku opraw hermetycznych).

Wdrożenie oświetlenia LED nie musi jednak wiązać się z wysokimi kosztami. Philips Ledinaire wyróżnia świetny stosunek ceny do jakości, dlatego to doskonały wybór do mniejszych, codziennych projektów oświetleniowych, gdzie ważny jest niski koszt inwestycji.

Efektywne działanie i niższe zużycie energii

Wybór Philips Ledinaire przekłada się również na długoterminowe oszczędności. Oprawy z technologią LED są bardziej energooszczędne niż ich konwencjonalne odpowiedniki (np. Ledinaire Highbay zużywa o 55% mniej energii w porównaniu do zwykłych lamp HID), a ich trwałość sięga poziomu 50 000 h.

Swoboda wyboru

Współczesne wzornictwo opraw Ledinaire przekłada się na ich charakterystyczny, atrakcyjny wygląd, który pasuje do różnego rodzaju wnętrz – zarówno biurowych, jak i typowo przemysłowych. Optymalny rozsył światła, jego wysoka jakość oraz bezpieczeństwo fotobiologiczne przyczyniają się do poprawy komfortu użytkowników oświetlanych przestrzeni. Rodzina Philips Ledinaire obejmuje oprawy o różnych rozmiarach i kształtach, które oferują zróżnicowaną moc i temperaturę barwową, co zapewnia dużą swobodę podczas projektowania instalacji oświetleniowej.

Poznaj całą rodzinę opraw oświetleniowych Philips Ledinaire:

Ledinaire Highbay – oprawa przemysłowa o średnicy 243 mm i 344 mm, dedykowana do hal produkcyjnych i centrów logistycznych. Oferuje nawet o 55% niższe zużycie energii w porównaniu do konwencjonalnych lamp HID, a hermetyczna złączka (IP65) pozwala przeprowadzić bezpieczną i szybką instalację. Oprawa odpowiednia do wymiany 1:1 w przypadku opraw wysokiego montażu.

Belka Led Tube – najprostszy sposób na wdrożenie technologii LED. Oprawa stworzona z myślą o oświetleniu ogólnym i wnękowym, występuje w wersjach  bjy1600 i 3200 lm oraz temperaturze barwowej 4000K. Philips Ledinaire Led Tube pozwala połączyć do 10 belek w linii świetlnej.

Belka zintegrowana – odpowiednia do montażu podpółkowego i łączenia w linie świetlne. Występuje w wariantach o sile od 500 do 2350 lm i temperaturze barwowej w zakresie 3000 – 4000K.

Oprawa hermetyczna – wodoodporna oprawa w kompaktowych rozmiarach, która gwarantuje wysoką skuteczność świetlną i równomierny rozsył światła. Wyposażona w uchwyty montażowe, które można umieścić na całej jej długości, co ułatwia instalację.

Pentura mini LED – belka LED o ultra-cienkiej konstrukcji i kompaktowej formie. Dostępna w wariantach o temperaturze barwowej 3000 i 4000K.

Panel Ledinaire – profesjonalna oprawa przeznaczona do montażu natynkowego, sufitowego oraz z użyciem zawiesia lub linki zabezpieczającej. Oferuje strumień świetlny o sile 3400 lm i temperaturze barwowej 4000 K.

Oprawa Ledinaire do wbudowania - profesjonalna oprawa do montażu w suficie modułowym 60x60cm. Dostępna w wariantach o sile 3400 i 4000 lm oraz temperaturze 4000K.

Oprawa Ledinaire nasufitowa - profesjonalna oprawa do montażu nasufitowego. Dostępna w wariantach o sile 3400 i 4000 lm oraz temperaturze 4000K, a także w wersji z niskim wskaźnikiem olśnienia (UGR<19).

Plafoniera –oprawa do montażu naściennego, która występuje także w wersji z czujnikiem ruchu i natężenia światła dziennego.

Oprawa Ledinaire Downlight – wyróżnia się nowoczesnym, estetycznym wzornictwem. Dostępna w wariantach: 800 i 1800 lm oraz 3000 i 4000K.

Okrągła oprawa Ledinaire Slim Downlight – nowoczesna oprawa ze smukłym profilem, która zapewnia łatwe dopasowanie do różnych instalacji i oszczędność energetyczną, gdy zastępuje konwencjonalne oprawy typu downlight. Dostępna w wersjach 1000 i 2000 lm oraz o temperaturze barwowej 3000 i 4000K.

Kwadratowa oprawa Ledinaire Slim Downlight – płaska oprawa o estetycznym wzornictwie, która wymaga minimalnych nakładów konserwacyjnych. Odpowiednia do montażu w mniejszych pomieszczeniach.

Zadora LED – oświetlenie punktowe z wymiennym źródłem LED i przyciemnianiem o wysokiej wydajności. Dostępna w temperaturze barwowej 2700, 3000 i 4000K oraz dwóch wykończeniach: białym lub aluminiowym.

ClearAccent – oprawa punktowa LED ze zintegrowanym zasilaczem, który ułatwia instalację. Posiada odbłyśnik o wielowymiarowym wyglądzie.

Naświetlacz LED – profesjonalna oprawa do zewnętrznego zastosowania, dostępna w wariantach mini i maxi. Emituje strumień świetlny odpowiadający potrzebom typowych aplikacji. Wysokiej jakości wykończenie i niezawodny zasilacz. Występuje z rozsyłem symetrycznym i asymetrycznym. Dostępna także w wersji z czujnikiem ruchu i natężenia światła.