Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • NKT – Już mamy! Deklaracje środowiskowe EPD

  NKT – Już mamy! Deklaracje środowiskowe EPD

  NKT Pragnie poinformować, że dla wielu przewodów i kabli ma już dostępne deklaracje środowiskowe EPD (Environmental Product Declaration).

 • NKT wspiera młodych elektryków podczas EuroSkills

  NKT wspiera młodych elektryków podczas EuroSkills

  Firma NKT została oficjalnym dostawcą przewodów instalacyjnych podczas EuroSkills – największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem zawodowym, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 5-9 września.

 • Obciążalność prądowa przewodów – co to jest?

  Obciążalność prądowa przewodów – co to jest?

  Czym dokładnie jest obciążalność prądowa przewodów i kabli? Oraz od czego właściwie zależy? Zobacz w artykule – wyjaśniamy.

 • Kable N2XH – zwiększone bezpieczeństwo podczas pożaru

  Kable N2XH – zwiększone bezpieczeństwo podczas pożaru

  Od 1 marca 2023 r. firma NKT do premiowanych punktami produktów w programie Elektroklub dodała kable bezhalogenowe N2XH – 3, 4, 5-cio żyłowe o przekroju od 1,5mm2 do 2,5mm2.

 • Szybciej, pewniej, bezpieczniej - NKT wyznacza standardy efektywności

  Szybciej, pewniej, bezpieczniej - NKT wyznacza standardy efektywności

  Tego, że czas to pieniądz, nie trzeba tłumaczyć żadnemu instalatorowi. Przy dużym natłoku pracy każdy zaoszczędzony kwadrans jest cenny, bo w skali tygodnia i miesiąca robią się z tego godziny, które można zagospodarować w zupełnie inny sposób. Marka NKT doskonale rozumie potrzeby specjalistów, a dowodem na to są liczne rozwiązania, dzięki którym praca staje się nie tylko łatwiejsza i bezpieczniejsza, ale również wzrasta jej efektywność.