Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • TransferPact : Przełącz się na niezawodność - Dobór i montaż

  TransferPact : Przełącz się na niezawodność - Dobór i montaż

  Ciągłość w dostawie energii elektrycznej to jeden z głównych priorytetów, stawianych nowoczesnym instalacjom elektrycznym. Aby instalacja była niezawodna, wszystkie wchodzące w jej skład urządzenia powinny być zamontowane zgodnie z instrukcją oraz obowiązującymi przepisami.

 • Niezbędnik elektroinstalatora czyli wybrane aparaty modułowe Schneider Electric

  Niezbędnik elektroinstalatora czyli wybrane aparaty modułowe Schneider Electric

  Częścią szerokiej oferty Schneider Electric, obejmującej rozwiązania dla budynków mieszkalnych i komercyjnych jest aparatura rozdzielcza niskiego napięcia, ciesząca się uznaniem wśród elektroinstalatorów.

 • Dobezpieczanie ograniczników przepięć

  Dobezpieczanie ograniczników przepięć

  Ograniczniki przepięć (SPD) wymagają zastosowania urządzeń zabezpieczających (termicznych i zwarciowych) popularnie zwanych dobezpieczeniem, które muszą być skoordynowane z SPD, aby zapewnić niezawodne działanie.

 • Instalacje fotowoltaiczne a ochrona przeciwpożarowa

  Instalacje fotowoltaiczne a ochrona przeciwpożarowa

  Z dniem 19.09.2020 r. została zmieniona ustawa Prawo budowlane (Dz.U. 2020 poz. 471). Zmiana dotyczyła instalacji fotowoltaicznych o mocy zainstalowanej powyżej 6,5 kW. Wprowadzony został obowiązek uzgodnienia z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych projektu instalacji. Uzgodnienie odnosi się do zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej. Ponadto wprowadzono obowiązek zawiadomienia organów Państwowej Straży Pożarnej o wykonaniu instalacji fotowoltaicznej.

 • Dlaczego zasilanie bezprzerwowe powinno znaleźć się w ofercie każdego elektryka?

  Dlaczego zasilanie bezprzerwowe powinno znaleźć się w ofercie każdego elektryka?

  Niezawodne zasilanie od dawna stanowi przedmiot troski firm i właścicieli domów, a szybko zmieniające się w czasie pandemii otoczenie gospodarcze i środowiskowe sprawiły, że potrzeba ta nabrała priorytetowego znaczenia.