Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Zmiany obowiązujących stawek KGO

  Zmiany obowiązujących stawek KGO

  Informujemy, że w związku z wprowadzanymi przez Organizacjç Odzysku ElektroEco zmianami dotyczącymi kosztów gospodarowania odpadami (KGO), cennik Philips Lighting Poland został zaktualizowany o nowe stawki.

 • OccuSwitch LRM1015 – czujnik ruchu

  OccuSwitch LRM1015 – czujnik ruchu

  Detektor ruchu przeznaczony do wykrywania obecności w pomieszczeniach biurowych, korytarzach i toaletach.

 • MASTER LEDtube - doskonałe do wielu zastosowań

  MASTER LEDtube - doskonałe do wielu zastosowań

  Począwszy od biur, przez sklepy, aż po parkingi przemysłowe - każdy klient ma swoje unikalne wymagania oświetleniowe. Teraz dzięki kompletnemu portfolio LEDTube firmy Philips możesz znaleźć lampę najbardziej odpowiednią do swoich wymagań.

 • MASTER LEDspot LV AR111

  MASTER LEDspot LV AR111

  Ledowe źródła światła Philips MASTER LEDspot LV AR111 tworzą unikalne możliwości oświetlenia akcentowego. Doskonale sprawdzą się w obiektach handlowych, hotelowych, gastronomicznych, biurowych i we wnętrzach wystawienniczych. Zapewnią doskonałą jakość oświetlenia akcentowego w sklepach, butikach i galeriach handlowych, w hotelowych i biurowych recepcjach, na korytarzach i klatkach schodowych, w restauracjach i kawiarniach oraz w galeriach sztuki i muzeach.

 • Unica Wireless – komfort w zasięgu Twoich rąk

  Unica Wireless – komfort w zasięgu Twoich rąk

  Unica Wireless to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem oraz innymi urządzeniami elektrycznymi w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, wykorzystujący komunikację opartą na technologii radiowej (RF).