Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Asfora uczyni Twoje życie łatwiejszym

  Asfora uczyni Twoje życie łatwiejszym

  Pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie. Rozbudowany asortyment oraz łatwa instalacja to wyznaczniki Asfory. Seria dostępna jest w klasycznych odcieniach bieli i kremu.

 • Niezniszczalny Merten Wandaloodporny!

  Niezniszczalny Merten Wandaloodporny!

  Merten Wandaloodporny to seria osprzętu o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej, której demontaż nie jest możliwy bez użycia narzędzi po zamontowaniu jej na ścianie.

 • Automatyka budynkowa w zasięgu możliwości Twojego Klienta

  Automatyka budynkowa w zasięgu możliwości Twojego Klienta

  Automatyka małych i średnich obiektów nie musi być droga i skomplikowana, a Twój Klient może zaoszczędzić nawet do 50% na kosztach energii. Dzięki wdrożeniu nowego systemu SmartStruxure Lite możesz zwiększyć komfort Twoich klientów i wyróżnić się na rynku.

 • Pakiety Rozwiązań Philips Lighting

  Pakiety Rozwiązań Philips Lighting

  Pakiety rozwiązań to propozycja Philips Lighting oparta na technologii LED. Ułatwiają one i znacznie skracają proces planowania modernizacji oświetlenia, zapewniając przy tym pewne – bo już sprawdzone – rozwiązania.

 • BGS213- zamiennik opraw Malaga w wersji LED

  BGS213- zamiennik opraw Malaga w wersji LED

  Nowoczesna i popularna oprawa LED do oświetlania ulic o niskich kosztach eksploatacji i konserwacji oraz wysokiej jakości białego światła.