Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • Nagrody rozdane, ale to jeszcze nie koniec!

  Nagrody rozdane, ale to jeszcze nie koniec!

  Uczestnicy promocji UVC cieszą się już swoimi urządzeniami, ale promocja Świeć przykładem z Signify nadal trwa! Śledź aktualne promocje, bo szykujemy coś nowego!

 • Nowość Philips – Panele Ledinaire Gen5 – zobacz ich przewagę!

  Nowość Philips – Panele Ledinaire Gen5 – zobacz ich przewagę!

  Dobrze znana i ceniona przez specjalistów rodzina paneli Philips Ledinaire Gen4 doczekała się swojego następcy. Wersja Philips Ledinaire Gen5 to przede wszystkim większa efektywność i energooszczędność w estetycznej formie. Czego można się spodziewać?

 • Nowe katalogi Philips i PILA już dostępne!

  Nowe katalogi Philips i PILA już dostępne!

  Pobierz najnowsze katalogi Philips i PILA oraz zapoznaj się z nowościami marki PILA. Skorzystaj z dedykowanych narzędzi dostępnych na stronach Philips i PartnerPortal.pl.

 • Zużytego oświetlenia oddawanie to korzyści przejmowanie!

  Zużytego oświetlenia oddawanie to korzyści przejmowanie!

  Gdy myślimy o oddawaniu zużytego sprzętu oświetleniowego do przetworzenia, to niemalże od razu widzimy w tym korzyści. Pozbycie się zalegających elektroodpadów i kwestie związane z ekologią będą pierwszymi, które przyjdą nam do głowy. Ale takich plusów jest znacznie więcej. Spróbujmy przyjrzeć się najważniejszym z nich.

 • Rozświetl Polskę wraz z rozwiązaniami Signify!

  Rozświetl Polskę wraz z rozwiązaniami Signify!

  Ruszył program „Rozświetlamy Polskę”. Sprawdź, jak wraz z rozwiązaniami Signify możesz wziąć udział w modernizacji oświetlenia ulicznego w swojej gminie. Dowiedz się więcej.