Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

El-Plus Grupa


  • Spółka DORIAN jest firmą działającą w branży elektrotechnicznej. W obecnej formie organizacyjnej istnieje od 1992 roku i od tego czasu sukcesywnie rozszerza skalę i rodzaj oferowanego asortymentu.
    ...
  • Elkond Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych w północnowschodniej Polsce. Firma Elkond powstała w 1991 roku w Białymstoku, a od roku 2016 jest członkiem grupy zakupowej El-Plus.
    ...
  • Firma Karel 2 Sp. z o.o. działa na rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Spółka jest profesjonalnym podmiotem na rynku dystrybucji materiałów elektrotechnicznych. Obecnie posiada 5 oddziałów na terenie Śląska i Małopolski oraz centralę w Bielsku-Białej.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SEA z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 62 istnieje na rynku branży elektrycznej od 1992r. W chwili obecnej jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów materiałów elektroinstalacyjnych przodujących fabryk krajowych.