Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • MASTER LEDspot LV AR111

  MASTER LEDspot LV AR111

  Ledowe źródła światła Philips MASTER LEDspot LV AR111 tworzą unikalne możliwości oświetlenia akcentowego. Doskonale sprawdzą się w obiektach handlowych, hotelowych, gastronomicznych, biurowych i we wnętrzach wystawienniczych. Zapewnią doskonałą jakość oświetlenia akcentowego w sklepach, butikach i galeriach handlowych, w hotelowych i biurowych recepcjach, na korytarzach i klatkach schodowych, w restauracjach i kawiarniach oraz w galeriach sztuki i muzeach.

 • Unica Wireless – komfort w zasięgu Twoich rąk

  Unica Wireless – komfort w zasięgu Twoich rąk

  Unica Wireless to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem oraz innymi urządzeniami elektrycznymi w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, wykorzystujący komunikację opartą na technologii radiowej (RF).

 • CoreLine - Rozwiązanie dla każdej przestrzeni

  CoreLine - Rozwiązanie dla każdej przestrzeni

  Obecnie właściwie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują przystępnych cenowo rozwiązań oświetleniowych, które zapewniają wysokiej jakości światło przy niskim zużyciu energii i niewielkich kosztach konserwacji.

 • Obudowy modułowe Easy9 do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym

  Obudowy modułowe Easy9 do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym

  Seria obudów do montażu aparatury modułowej oferowana przez Schneider Electric dostępna jest w wersji podtynkowej oraz natynkowej. Pozwala ona na zabudowę od 8 do 36 standardowych modułów.

 • Cyfrowy świat według Mertena

  Cyfrowy świat według Mertena

  Serie osprzętu elektroinstalacyjnego Merten (System-M i System Design) zostały rozszerzone o gniazda multimedialne. Gniazda HDMI, USB, D-SUB od teraz dostępne także w ofercie Schneider Electric!