Nie masz jeszcze konta?

Aktualności

 • CoreLine - Rozwiązanie dla każdej przestrzeni

  CoreLine - Rozwiązanie dla każdej przestrzeni

  Obecnie właściwie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują przystępnych cenowo rozwiązań oświetleniowych, które zapewniają wysokiej jakości światło przy niskim zużyciu energii i niewielkich kosztach konserwacji.

 • Obudowy modułowe Easy9 do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym

  Obudowy modułowe Easy9 do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym

  Seria obudów do montażu aparatury modułowej oferowana przez Schneider Electric dostępna jest w wersji podtynkowej oraz natynkowej. Pozwala ona na zabudowę od 8 do 36 standardowych modułów.

 • Cyfrowy świat według Mertena

  Cyfrowy świat według Mertena

  Serie osprzętu elektroinstalacyjnego Merten (System-M i System Design) zostały rozszerzone o gniazda multimedialne. Gniazda HDMI, USB, D-SUB od teraz dostępne także w ofercie Schneider Electric!

 • Niezniszczalny Merten Wandaloodporny!

  Niezniszczalny Merten Wandaloodporny!

  Merten Wandaloodporny to seria osprzętu o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej, której demontaż nie jest możliwy bez użycia narzędzi po zamontowaniu jej na ścianie.

 • Automatyka budynkowa w zasięgu możliwości Twojego Klienta

  Automatyka budynkowa w zasięgu możliwości Twojego Klienta

  Automatyka małych i średnich obiektów nie musi być droga i skomplikowana, a Twój Klient może zaoszczędzić nawet do 50% na kosztach energii. Dzięki wdrożeniu nowego systemu SmartStruxure Lite możesz zwiększyć komfort Twoich klientów i wyróżnić się na rynku.