Nie masz jeszcze konta?

Automatyka budynkowa w zasięgu możliwości Twojego Klienta

Automatyka małych i średnich obiektów nie musi być droga i skomplikowana, a Twój Klient może zaoszczędzić nawet do 50% na kosztach energii. Dzięki wdrożeniu nowego systemu automatyki budynkowej możesz zwiększyć komfort Twoich klientów i wyróżnić się na rynku.

Dodatkowo czy wiesz, że:

  • możesz modernizować instalację elektryczną bez kucia ścian, tym samym obniżasz koszty instalacji;
  • możesz bezprzewodowo sterować oświetleniem w małym budynku – typu dom, biuro, szkoła, sklep;
  • możesz komfortowo sterować temperaturą w każdym pomieszczeniu;
  • możesz stworzyć odpowiednie warunki pracy bez wielkiego nakładu finansowego.
  • Wszystko to możesz uzyskać dzięki wdrożeniu nowego systemu SmartStruxure Lite.

SmartStruxure Lite to ciekawa oferta uzupełniająca dotychczasowe rozwiązania pomiędzy lokalnym sterowaniem poszczególnych instalacji a centralnym systemem sterowania i zarządzania instalacjami w budynku. Podstawą rozwiązania są wielofunkcyjne urządzenia zarządzania (MPM), które łączą w jednym urządzeniu: programowalny sterownik, bramki i serwer sieci Web. Umożliwia to modernizację istniejących instalacji bez konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania.

SmartStruxure Lite wykorzystuje bezprzewodowe i internetowe technologie. W przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia łatwe i skuteczne sterowanie urządzeniami wentylacji, ogrzewania i chłodzenia oraz oświetlenia, posiadającymi możliwość komunikacji z systemami już zainstalowanymi w budynku. Rozwiązanie prostej instalacji umożliwia znaczną oszczędność kosztów i oczywiście wpływa pozytywnie na komfort użytkowania obiektu.

Dowiedz się więcej