Aktualności

 • Unica Wireless – komfort w zasięgu Twoich rąk

  Unica Wireless – komfort w zasięgu Twoich rąk

  Unica Wireless to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem oraz innymi urządzeniami elektrycznymi w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, wykorzystujący komunikację opartą na technologii radiowej (RF).

 • CoreLine - Rozwiązanie dla każdej przestrzeni

  CoreLine - Rozwiązanie dla każdej przestrzeni

  Obecnie właściwie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują przystępnych cenowo rozwiązań oświetleniowych, które zapewniają wysokiej jakości światło przy niskim zużyciu energii i niewielkich kosztach konserwacji.

 • Obudowy modułowe Easy9 do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym

  Obudowy modułowe Easy9 do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym

  Seria obudów do montażu aparatury modułowej oferowana przez Schneider Electric dostępna jest w wersji podtynkowej oraz natynkowej. Pozwala ona na zabudowę od 8 do 36 standardowych modułów.

 • Cyfrowy świat według Mertena

  Cyfrowy świat według Mertena

  Serie osprzętu elektroinstalacyjnego Merten (System-M i System Design) zostały rozszerzone o gniazda multimedialne. Gniazda HDMI, USB, D-SUB od teraz dostępne także w ofercie Schneider Electric!

 • Asfora uczyni Twoje życie łatwiejszym

  Asfora uczyni Twoje życie łatwiejszym

  Pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie. Rozbudowany asortyment oraz łatwa instalacja to wyznaczniki Asfory. Seria dostępna jest w klasycznych odcieniach bieli i kremu.