Produkty

2022-10-03 - 2022-11-30

Jesień nagrody przyniesie

1. Organizatorem promocji jest: NKT S.A.
  2. Promocja trwa od 03 października do 30 listopada 2022 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie przewody i kable NKT premiowane w programie.
  5. Za zakup co najmniej 2 km produktów NKT w okresie trwania promocji (licząc od daty aktywacji) promocji każdy Uczestnik otrzyma ekstra 25% punktów.
  6. Dla 6 osób, które zakupią największą ilość Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziana jest dodatkowo nagroda w zależności od zajętego miejsca:
  • 1 Miejsce: SKRZYNIA NA KÓŁKACH PACKOUT™ MILWAUKEE
  • 2 Miejsce: SKRZYNIA NA KÓŁKACH PACKOUT™ MILWAUKEE
  • 3 Miejsce: SKRZYNIA NA KÓŁKACH PACKOUT™ MILWAUKEE
  • 3 Miejsce: Kamizelka NKT
  1. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania, wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  2. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  3. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.