Produkty

2021-10-01 - 2021-11-30

Pomnażaj punkty!

1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o. .
  2. Promocja trwa od 01 października do 30 listopada 2021 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie lub poprzez mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty z serii: K60, Acti9, Easy9, Asfora, Sedna, Mureva, Odace.
  5. Za zakup produktów:

a) z dwóch dowolnych serii w okresie trwania promocji otrzymasz 50% dodatkowych punktów.
    b) z minimum trzech dowolnych serii w okresie trwania promocji Twoje punkty zostaną pomnożone x2

6. Dla 3 osób, które zakupią największą ilość Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziana jest dodatkowo nagroda: Wiertarko-wkrętarka BOSCH (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród)
  7. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub
  8. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  9. Faktury które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.