Produkty

2021-07-19 - 2021-09-30

Punkty zbieraj, kasę odbieraj!

1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
  2. Promocja trwa od 19 lipca do 30 września 2021 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie Elektroklub.pl lub poprzez e-mail
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty z serii K60 i ASFORA.
  5. Za każde zdobyte 200 pkt za zakup produktów z serii K60 lub ASFORA otrzymasz dodatkowe 10 zł. Pieniądze zostaną przekazane w formie dodatkowych punktów po rozliczeniu Promocji (10 zł = 100 pkt).
    UWAGA: Pamiętaj, aby móc wymienić punkty na doładowanie karty VISA musisz być jej posiadaczem lub zamówić ją poprzez stronę Elektroklub.pl po zalogowaniu w zakładce Nagrody/Karta VISA.
  6. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  7. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  8. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  9. Lista produktów biorących udział w promocji