Produkty

2021-03-01 - 2021-04-30

Nagradzamy kilometry!

1. Organizatorem promocji jest: NKT S.A.
  2. Promocja trwa od 01.03.2021 do 30.04.2021
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są produkty NKT instal PLUS CENTER 3x2,5
  5. Za każdy 1 km zakupionych produktów NKT instal PLUS CENTER 3x2,5 w okresie trwania promocji otrzymasz dodatkowe 100 punktów.
  6. Dla 3 osób, które zakupią największą ilość Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziana jest dodatkowo nagroda w zależności od zajętego miejsca:

1. Miejsce: 300 zł na kartę VISA
      2. Miejsce: 200 zł na kartę VISA
      3. Miejsce: 100 zł na kartę VISA

(nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do realizacji zasilenia, 100 zł = 1000 pkt)

UWAGA: Pamiętaj, aby móc wymienić punkty na doładowanie karty VISA musisz być jej posiadaczem lub zamówić ją poprzez stronę Elektroklub.pl po zalogowaniu w zakładce Nagrody/Karta VISA.

7. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  8. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  9. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  10. Lista produktów w promocji