2020-11-02 - 2020-11-30

Przygotuj się na święta

1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o. .
  2. Promocja trwa od 2 listopada do 30 listopada 2020 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty Schneider Electric.
  5. Za każde zdobyte 200 pkt za zakup produktów Schneider Electric otrzymasz dodatkowe 10 zł. Pieniądze zostaną przekazane w formie dodatkowych punktów po rozliczeniu Promocji (10 zł = 100 pkt.) UWAGA: Pamiętaj, aby móc wymienić punkty na doładowanie karty VISA musisz być jej posiadaczem lub zamówić ją poprzez stronę Elektroklub.pl po zalogowaniu w zakładce Nagrody/Karta VISA.
  6. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania, wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  7. Naliczenie punktów promocyjnych nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  8. Dane, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.