Produkty

2022-04-01 - 2022-06-30

Wiosenne punktowanie!

1. Organizatorem promocji jest: Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
  2. Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2022 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty z serii: K60, Acti9 oraz Sedna Design & Elements
  5. Jeśli do zakupów produktów K60 lub Acti9 w okresie trwania promocji dobierzesz produkty z serii
    Sedna Design & Elements to otrzymasz 2x więcej punktów.
  6. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania, wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  7. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  8. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  9. Lista produktów biorących udział w promocji.