Serwis www.elektroklub.pl​​​​​​​​​​​​​​ używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie masz jeszcze konta?

Produkty

 

 
Dowiedz się więcej

Szczegóły promocji

2020-09-07 - 2020-10-31

Świeży podmuch nagród

Zasady promocji:

  1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o. .
  2. Promocja trwa od 7 września do 31 października 2020 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty: Aparatura (K60, Acti9), Osprzęt (Asfora, Sedna, Mureva, Cedar, Cedar Plus, Prima, Odace, Leona) oraz obudowy Easy9.
  5. Za zakup Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia z dwóch dowolnych serii Twoje punkty zostaną pomnożone x2, a za zakup produktów z trzech dowolnych serii Twoje punkty zostaną pomnożone x3.
  6. Dla 3 osób, które zakupią największą ilość Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziana jest dodatkowo nagroda: Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród).
  7. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania, wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  8. Naliczenie punktów promocyjnych nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  9. Dane, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  10. Lista produktów biorących udział w promocji.