2020-06-01 - 2020-07-31

Potrójna promocja

1. Organizatorem promocji jest Schneider Electric Polska Sp. z o.o. .
  2. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca 2020 roku.
  3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
  4. Promocją objęte są wszystkie produkty z serii: K60, Acti9, Easy9.
  5. Za zakup produktów z serii K60 lub Acti9 w okresie trwania promocji otrzymasz 50% dodatkowych punktów. Jeśli dodatkowo w okresie trwania promocji kupisz dowolny produkt easy9 to twoje punkty pomnożymy x2 (podwojona ilość punktów dotyczy zakupu wszystkich produktów objętych promocją).
  6. Dla 3 osób, które zakupią największą ilość Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziana jest dodatkowo nagroda: Zestaw narzędzi dla Elektryków Wiha (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród).
  7. Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania, wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.
  8. Naliczenie punktów promocyjnych nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia.
  9. Dane, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.
  10. Lista produktów biorących udział w promocji.